İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum iyinet fiyatı??

en©in

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sayın iyinet adminleri bu forumu herşeyi ile satmak isteseydiniz fiyatı ne olurdu..

ibryas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hayırdır?

Dostum niyetin ne anlamadım ama Biz Adminlerimizden memnunuz ( Fırsat bulmuşken yağ çekelim :D )
alanadı arkadaşım sende öldürdün be! Türkiyenin eniyi webmaster forumlarından birine verdiğin fiyat bumu???

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herşey para değil bazı şeyler alın teridir. sanırım iyinet arkadaşımızda bu fikirde olduğundan satmayı düşünmez gibime geliyor yine de kendi fikridir, tartışılır ama forum parayla birilerine satılırsa ilk üyeliğimi ben silecem :)

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana bedava verseler istemem. Bir ton sunucu masrafı dakka başı birileri saldırır bir de üstüne milletle uğraş, giderleri düşünce fazla bi getirisi de yok heralde tahminim. Siyasi parti kurmak daha akıl karı, çekilecek iş değil. :D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Ciddi anlamda incelenirse hiti , geçmişi , yönetimi , bir çok webmasterı yönlendirmesi

Çizgisinden şamamak şartıyla 90 000 - 120 000 arası bi fiyata satılabilir bence

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
iyinetin 500bin dolar istediğini duymuştum bir ara.

ENiGMA_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben ortaokuldayken de bu site vardı şimdi üniyi bitiriyorum hala var..hatta bi aralar iyi.net di adresi çok süper bir adresti..o adresi niye bıraktılar bilmiyorum ama gerçekten çok iyi bi domaindi

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
Bir seyin degeri ona verilen miktardir.
Ben ne desem bos.
Sizin aklinizdan ne geciyorsa degeri odur.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
konu bence geyik bölümüne açılmalıydı.
forumu forum yapan içindeki mesajlar olduğuna göre tanesi 50 cent ten hesaplarsak yaklaşık 300000 dolar yapar, marka bilinirliliğini de eklersek toplamda 350000 dolar eder. bunun dışında alacak kişinin siteyi reklama boğmaması gerektiğini, en az 2-3 kaliteli server kullanması gerektiğini , zamanını ve parasını bu işe adaması gerektiğini de gözardı etmeyelim...

adre_nalin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet.com u almak dan daha büyük sorun onu devam ettirmektir ki bu inanın o kadar parayı bulmaktan daha zordur.
Ayrıca geyiğe konu taşınmalı diyorum.

cawbella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
piyangodan para cıksa ilk alacağim Site burasi olur :) 100bin 130bin arasi eder bana göre
tabi daha fazlada olabilir
Exteme varmı :D

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi.net domaini de iyinet.coma dahil, ona göre fiyat çıkarın. Bugün domain piyasasında 3 harflı ve anlamlı, üstelik kaliteli iyi bir domainin fiyatı ne der :)

FERDIKUCUK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi.net domaini de iyinet.coma dahil, ona göre fiyat çıkarın. Bugün domain piyasasında 3 harflı ve anlamlı, üstelik kaliteli iyi bir domainin fiyatı ne der :)

Ne eder Cagatay ? Ben iyinet icin 150.000 ytl diye dusunebilirim.
Ama Sakın Ver o parayı Al iyineti Demeyin o kadar Param olmadıgı icin o kadar Dusundum :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi