İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum Kategorilerinde Moderatörlük Yapmak İstiyorum

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Forum Kategorilerinde Moderatörlük Yapmak İstiyorum diyorsanız, lütfen bu başlık altına konu ile ilgili tecrübenizi anlatarak kategori moderatörlük başvurunuzu bırakınız.
Bu görev için başvuranların Tecrübeli (Senior) ve üstü bir Üye grupta bulunmaları şartı aranmaktadır.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Direkt olarak buraya mı yazıyoruz yoksa ozel mesaj yolu ılemı gonderıyoruz acaba ?

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
iyinet tabiki sorgulanamaz düşüncen ama neden mod alımı yapıyorsunki? Çok kaliteli modlar var ve kısa sürede müdahale ediyorlar.Bence çok fazla yönetici demek, çok fazla sorun demek.Kimin neye müdahale ettiği belli olmuyor.Çok mod olunca, sanki kullanıcı olarak kendimizi yönetemiyormuşuz, birilerinin başımızda otokontrolü sağlaması gerekiyormuş gibi hissediyoruz :) Paylaşımı arttırmak adına modluk alımı varsa forumu çöplüğe döndürmeye gider sonu diye korkuyorum.Keza forum gittikçe de canlanıyor.

VistaXp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10 tane Falan mod var fakat 5 kişi falan aLınabiLir büyük bir forumuz çünkü :)

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
iyinet tabiki sorgulanamaz düşüncen ama neden mod alımı yapıyorsunki? Çok kaliteli modlar var ve kısa sürede müdahale ediyorlar.Bence çok fazla yönetici demek, çok fazla sorun demek.Kimin neye müdahale ettiği belli olmuyor.Çok mod olunca, sanki kullanıcı olarak kendimizi yönetemiyormuşuz, birilerinin başımızda otokontrolü sağlaması gerekiyormuş gibi hissediyoruz :) Paylaşımı arttırmak adına modluk alımı varsa forumu çöplüğe döndürmeye gider sonu diye korkuyorum.Keza forum gittikçe de canlanıyor.

Yeni planlarimiz var, kategori moderatorleri sadece kendi kategorilerini yonetecekler. Iyinet in potansiyelinin farkinda herkes.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
büyük bi ihtimal loi nin dediği gibi iyinet katogorilere ayıracak modları onun için yeni arkadaları istiyo ve haklıda. O katogorilerle ilgilenen bilgili sorumlular gerekli

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Web / Grafik Tasarım bölümüne talip olabilirim...Ajans sahibiyim bilgi ve tecrübelerimi sayfaya yazmaya gerek yok.
Amacım ise talip oldugum bölümde gerçek anlamda bilgi kirliliği yaşanıyor olması...

Elazığlı168

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
bende başvurumu yapayım her ihtimale karşı

Yaklaşık 2.5 yıldır vbulletinle haşır neşirim kendime ait vbulletin sitelerim ve teknik destek verdiğim bir çok büyük forum bulunmakta belki eklenti yazıp tema yapamıyorum ama bunun dışında kalan şeylerde vbulletinde yeterli bilgim olduğuna inanıyorum daha önce vbulletin destek sitesinde yönetilicikte yaptım bunun haricinde kendi forumlarımda olsun başka forumlarda olsun sorunu olan arkadaşlara yardımcı oldum yeri geldi kimse çekinmeden server şifresini ftp şifresini verdi kimsenin güvenini sarsmadım
Şu anda r10.net vbulletin bölümündede görev almaktayım ve iyinettede vbulletin bölümüne talibim

Saygılar

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
bende başvurumu yapayım her ihtimale karşı

Yaklaşık 2.5 yıldır vbulletinle haşır neşirim kendime ait vbulletin sitelerim ve teknik destek verdiğim bir çok büyük forum bulunmakta belki eklenti yazıp tema yapamıyorum ama bunun dışında kalan şeylerde vbulletinde yeterli bilgim olduğuna inanıyorum daha önce vbulletin destek sitesinde yönetilicikte yaptım bunun haricinde kendi forumlarımda olsun başka forumlarda olsun sorunu olan arkadaşlara yardımcı oldum yeri geldi kimse çekinmeden server şifresini ftp şifresini verdi kimsenin güvenini sarsmadım
Şu anda r10.net vbulletin bölümündede görev almaktayım ve iyinettede vbulletin bölümüne talibim

Saygılar

Ama önce en az Senior Member olman gerekiyormuş İyinet'in dediğine göre.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bir öneri sunsam ? Mağdemki böyle bir düşünce var, ankete ne der adminimiz ? Sonuçta burası kullanıcılar için var.Kullanıcılarda kendi yöneticilerini seçebilsin ve iyinetin büyük bir farkı olsun.Her alınacak mod için aday başvurusu yapılır, şimdiki yönetim adaylar arasında belli kişileri ankete alır ve oylama yapılır. Fena olmaz sanırım ?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Bir öneri sunsam ? Mağdemki böyle bir düşünce var, ankete ne der adminimiz ? Sonuçta burası kullanıcılar için var.Kullanıcılarda kendi yöneticilerini seçebilsin ve iyinetin büyük bir farkı olsun.Her alınacak mod için aday başvurusu yapılır, şimdiki yönetim adaylar arasında belli kişileri ankete alır ve oylama yapılır. Fena olmaz sanırım ?

Gayet güzen bir fikir, bu görevi üstlenmeye ne dersin?

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beceriksiz_acemi yi tekrar mod olarak görmek bizi sevindirir, en azından eskilerden ve uzun zaman forumda moderatörlük görevinde bulunmuş birisi. ilk anketi beceriksiz acemiye oylayalım

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
beceriksiz_acemi yi tekrar mod olarak görmek bizi sevindirir, en azından eskilerden ve uzun zaman forumda moderatörlük görevinde bulunmuş birisi. ilk anketi beceriksiz acemiye oylayalım

Bu konu moderatörlük başvurusu için açılmadı dikkatinizi çekerim.
Konu kategori moderatörlüğü.
Kategori moderatörü olmak isteyen önce hangi kategoride moderatörlük yapmak istediğini iletmek durumundadır.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Peki bir şartname gibi birşey var mı? Moderator adayı olanlar neleri göze alacak, neleri gözden çıkaracak?

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Her yetki, beraberinde sorumluluk gerektirir. Sorumlulukların yazılı olduğu kurallar da ya yazılı olarak ya da şifahî olarak bildirilir. Bunları merak ediyorum.

Moderatörlerin alacağı sorumluluklar ne orandadır? Mesela, konularında yolunda gitmeyen şeylerden onlar mı sorumludur? Üyelere karşı yaptırım yetkileri var mıdır vb vb?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5