İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum postcuları aranıyor.

S

SatlikDomain

Misafir
Bayadır açık olan forum'uma, Forum postcuları aranıyor.

250 Post, 10 YTL
500 Post 25 YTL verilcektir. İlginenler PM atsın.

S

SatlikDomain

Misafir
Başvurular hala devam etmekde.

PM atan arkadaşlara cvplarını ilettim, en az 10-15 kişilik ekip almayı planlıyorum.

Ödemeyi Havele olarak yapacam.

BlueBlood

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendisinden ödememi hızlı ve de sorunsuz aldım.. bilginize..

S

SatlikDomain

Misafir
BlueBlood' Alıntı:
kendisinden ödememi hızlı ve de sorunsuz aldım.. bilginize..

rica ederim, bu arada şuan ekip doldu, başvuruları bir süre ara verildi. Tekrar forum postcuları için ilan verirsek ilk önce çalıştığımız kişiler duyrulcak daha sonra forumda ilan verilcektir.

BlueBlood

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SatlikDomain' Alıntı:
rica ederim, bu arada şuan ekip doldu, başvuruları bir süre ara verildi. Tekrar forum postcuları için ilan verirsek ilk önce çalıştığımız kişiler duyrulcak daha sonra forumda ilan verilcektir.

orada 1000 e vuran bir poster var onunla ne yapacaksın bilmiyorum :)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
fiyat yakın diye buraya yazıyım ben de arkadaşın kadrosu dolmuş. aynı şey için bana da başvurabilirsiniz. 300 10 ytl 600 25ytl evet hayır tabi olur mu filan gibi mesajlar geçerli olmicak.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pembekedi' Alıntı:
fiyat yakın diye buraya yazıyım ben de arkadaşın kadrosu dolmuş. aynı şey için bana da başvurabilirsiniz. 300 10 ytl 600 25ytl evet hayır tabi olur mu filan gibi mesajlar geçerli olmicak.
ö.m attım..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5