İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum renk dağılma olayı nasıl çözülür ?

forumdolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ekteki resimdeki olaydan admın rengi kırmızı mesela her tarafa dağılıyor yada turuncu renk her tarafa dağılıyor bu olayı çözemedim

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
hocam hit alma olayına göremi vermişler bunda renkleri? rumuzların rengi normal çünkü

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
anladım ben rütbe renklerinden bahsediyorsunuz sandım , tema'nın stil ayarlarından ayarlanır heralde

forumdolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam hit alma olayına göremi vermişler bunda renkleri? rumuzların rengi normal çünkü

yok ondan değil sol tarafta moderatörlerin admının renkleri var onlar bulaşıyor anlamadığım şekilde admın kırmızı diye mesela ekteki resim gibi bazı yerler kırmızı sajer turuncu diye bazı yerlerdeki turuncu renler oluşuyor

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Bir yerde </font> veya </b> kodunu kapatmayı unutmuş olabilirsiniz veya eklenti gibi bir şey ise, kontrol etmenizde fayda var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5