İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

forum sahibi arkadaşlara güzel bir fırsat

erolcam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemizin reklamı için sistemlerinden toplu mail gönderebilicek arkadaşlar her 1000 üyenize gönderdiğiniz mail için 0,5 ytl veriyoruz.Aylık haftalık reklam değil bu 15 dak halledebilceğiniz ve peşin olarak ücretini alacağınız bir fırsat.Ayrıntılı bilgi için pm atınız.

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1000 uye icin 50 krş mu yani :)

10 bin uye eder 5 ytl :)

çıkarsa oyle birisi banada pm ile ulassın

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bu fiyata kimse kabul etmez bunu erol reklamın kesin olarak maile ulaşıyor ve aktif kullanıcıya gidiyor. 1000 kişiye 0.5 ytl alay eder gibi geldi bana..

erolcam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o zman şöle diyeyim size reklam firmalrın yaptığı gibi yapalım popup reklam için 1000 gösterime 0,5 ytl buda hemen hemen aynı tamam biraz dah etkili olabilir kabul ederim ona göre fiyatı düşünüp tekrar bildireceğim yada sizlerin düşündüğü fiyatlar varsa onlarıda alayım.

DJ PİSAGOR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10.000 üyemiz olma şerefine tüm üyelerimize mail atacağız. Bir text olacak ve en altta da sponsor siteler başlığında 5 tane site adı ve adresi yer alacak. Bu sitelerden birisi olmak istiyorsanız PM ile ulaşabilirsiniz.

Fiyatı : 10 YTL ' dir.

O söylediğiniz fiyata ve sayıya hiç kimse atmaz, atan varsa da bişey vardır o işte.

Saygılar...

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10.000 üyemiz olma şerefine tüm üyelerimize mail atacağız. Bir text olacak ve en altta da sponsor siteler başlığında 5 tane site adı ve adresi yer alacak. Bu sitelerden birisi olmak istiyorsanız PM ile ulaşabilirsiniz.

Fiyatı : 10 YTL ' dir.

O söylediğiniz fiyata ve sayıya hiç kimse atmaz, atan varsa da bişey vardır o işte.

Saygılar...

Atan Varsada, Hayrına Atar : ) Para mara aLmaz..

( bu devirde bulabilirsen hayrina iş yapacak )

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben uyelre maı latmıyorum rısk den başka bir şey değil çunku,
maılı atıyorsun adam sallama maı lyazmışsa maı lgerı donuyor bu gerı dnene mıktarı fazla olunca server uçuşa geçıyor :) godnerıyorsun bazıalrı vıruslu gerı gelıyor fılan ondan zıyade bırde server şirketı muhabbetlerı var bazıalrı ızın vermıyor boel maı lmuhabbetlerıne toplu maıllere yanı

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben olsam 10 bin üyeye 200 den aşağı istemezdim cidden, 10 bin tane üyemi rahatsız etmemin, vakitlarini almamın bedeli bu kadar ucuz olmazdı

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
10 000 üyenin 3000 i benim gibi düşünse yani istemediği bi mail aldığı için bi daha uğramasa ?

başkasına 3000 kazandırıyım derken kendi 3000 inizden olmayın ;)

Ekshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En iyi teklifi ben vermişim, 2.500 kullanıcıya e-mail 5 YTL

4 x 2.500 = 10.000 = 20 YTL

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5