İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum sahipleri buraya:)

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Forum sahiplerine bir sorum olacak :

Eskiden yani 1-2 sene önce benimde hobi amaçlı forumum vardı ama sonra çöktü, yedek db vardı, ama ekleyemedik vs..vs..yani anlamıyorduk açıkçası. öyle kaldı. sonra sinirlenip kapattık birşey yapamayınca :D

sorum şudur :

şimdi bir forum açmaya niyetlensek :

- hangi forum yazılımını önerirsiniz ?
- tavsiyeleriniz ne olur?
- İngilizce forum düşünüyorum..Yurt dışı ağırlıklı..
- İngilizce forumlarda " Mr. Müyap " belası varmı? :) Yani aman şu var, bu var deyip serverın başı belaya girer mi?

bir konuşalım şu konuyu sizlerle. fikir almak isterim

hadi bakalım kolay gelsin:)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
yazılım olarak invision power board IPB kullanıyorum gayet memmunum tavsiye edermisin dersen Php kodlarından azda olsa anlıyorsan scripti istediğin yönde değerlendirebilirsin portal blog galeri arcade sistemi vs vs vs... ingilizce sitelere müyap ın hiç karışma hakkı yok aslında tr deki lerede karışamazda aklı başında bi kaç babayiğit kafa tutmadı bu zamana kadar hep ondan kaynaklanıyor... sunucundan dosya vermediğin sürece yabancı forumlarda bu tarz olayların yaşandığını bu zamana kadar hiç duymadım bi kaç belli başlı adres var herkesin bildiği w*rez siteleri eğer bilmiyorsan adreslerini gönderebilirim

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
benim smf forumlarım vardı

smf kullanışlı + güvenli modulleri yawaş yawaş gelişiyor seo uyumu da yeni modul olarak çıkıyor ücretsiz bir tek seo eksik o'da olursa vbulettin'in tahtını kapar :)

soundofvtec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında cevap çok açık ve tek = vbulletin
şu anda sektör devi
anladığım kadarıyla yabancı bir site için müyap ı sorduğunuza göre illegal(mp3 absürt) içerik olabilir sitenizde, yurtdışında copyright konusunda oldukça hassaslar, müyap yok belki ama daha iyileri var :), mesela sizinki absürt site olacaksa, nette legal olan absürt siteler mevcut onları inceleyin bence önce nasıl kullanıcıları uyarmışlar hangi konularda hassaslar bunları incelemek gerekir, bir de hosting hizmetini veren yerin de bakış açısı konudan konuya değişir, öncelikle düşündüğünüz proje hakkında onlara bir danışın derim, faaliyete geçirmek en son iş

G

Gmail

Misafir
Bugüne Kadar Sayısız Kişiye XOOPS Önerdim Hepsi Test Etti,Kullandı ve Aralarında Sadece 1 Tanesi Sevmedi.

www.xoops.org & www.xoopsum.com Buralardan Destek Alabilirsin.(XOOPS Türkçeleştirmeleri En Son Ben Yapıyordum Bağlı OLduğum Host Kalleş Çıkınca Bizim Siteler Uçtu Bıraktım :D )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5