İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum sayfalarını nasıl indexlettiririm?

E

Expert

Misafir
Forum sayfalarını nasıl indexletiririrm?Sanırım forum için sitemap olmaz.Nasıl yaparım bunu?

bir de hazır konu açmışken sorayım.site hazırlarken yazıları en küçük fontta yazmak için ne kullanmam gerekiyor.font size olarak 1 i kullanıyorum ama yine de yazılar çok büyük çıkıyor.yani rahat okunabiliyor.okunamamalı.

sağolun.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
small -1 ayarla yazıları kucuk istiyorsan , indexlemeye gelince phpbb icin bir kod yayınlamıstı yoktur. phpbb di yanlıs hatırlamıyorsam

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Harbi ya arkada$lar bu sorun bende de var .. vbulletin formunu nasıl indexlettirim google amcama

MadDriver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla benim vbulletin forumu indexlemişti. Hiçbir eklentide kurmamıştım bunun için. Hitin yüksek ise indexler merak etme.

starter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Expert' Alıntı:
bir de hazır konu açmışken sorayım.site hazırlarken yazıları en küçük fontta yazmak için ne kullanmam gerekiyor.font size olarak 1 i kullanıyorum ama yine de yazılar çok büyük çıkıyor.yani rahat okunabiliyor.okunamamalı.

sağolun.

Arkadaşım bence font boyutların için css kullan, artık her kelime için font vs. uğraşmak tarihe karışıyor nette biraz araştırma yaparsan yararlı kaynaklardan kısa sürede kavrayabilirsin. ayrıca font boyutu için pixel "px" kullanmayı deneyebilirsin sanırım işine yarar, hadi kolay gelsin.

E

Expert

Misafir
Emin ol araştırdım,söyledikleri yaptım olmadı.Ama madem öyle,biraz daha araştırayım ve deneyeyim font olayını.

Eğer sizinkileri indexlemişse tamamdır,demek ki zamanla bizimkileri de indexler.Sağolun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5