İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

forum scpriti

M

maxialem

Misafir
asp ile hazırlanmış kodları gizlenmemiş yani üzerinde degişiklik yapıp üyelik sitemi olan bir siteye monte edebilecegim kategori ve alt kategorileri olan üzerinde link ve resim ekleme upload olmasada olur link vererek resimde alabilir bir foruma ihtiyacım var aspindirden aradadım ama hepsi saçma kaçtı bana yani kodları ile oynuyacagım ücretsiz böle bir forum spriti bilen varsa atarsa sevinirim şimdiden teşekkürler

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
web wiz in açıklarının çok olduğunu duymuştum bilginize ;)

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
web wizin son sürümü ücretli oldu. ücretsiz kullanmak istersen 8.0ı web wizin google adsense reklamlarına katlanmak zorundasın....

M

maxialem

Misafir
o scriti biliyorum bana lazım olan script biraz farklı arkadaşlık sitesinde ülkelere özel forum bölümü açıcam bu nedenle sayfa sayısının az olması gerekiyo aslında kendim yazmayı denedim ama alt kategorileri oluşturamıyorum oluşturdugumda ise beni farklı yerlere yönlendiriyo dedigim gibi ücretsiz ve üsteki özelliklere uyan sprit bilen elinde olan bana gönderirse ona google toll barı ve sp2 ye yakalanmayan popup konunu vericem belki böyle bir ödüllendirme ile yardım edicek arkadaşlar çıkabilir unutmayın vericegim bu kod çok işinize yarayacak yeterki kullanıcının işlemcisi biraz zorlansın yardım edicek tüm arkadaşlara şimdiden teşekkürler

M

maxialem

Misafir
konu kapandı arkadaşlar kendim yazmaya karar verdim çünkü istedigim özellikte bir forum malesef piyasada yok modlar silebilir konuyu yada kilitleye bilir

A

ALY

Misafir
MaxiCooL 'un yazmış olduğu bir forum vardı. Onu bulabilirsen üzerinde istediğin gibi değişiklik yapabilirsin gayet kullanışlı bişeydi..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5