İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

forum sitelerine ücret karşılığı mesaj atılır...

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bir kaç hafta içinde acil paraya ihtiyacım olduğundan böyle bir yola başvuruyorum...(elimdeki domain ve siteleri de satışa çıkardım ama pek bir işe yaramadı).

evet , forum sahibi , forumunu yeni açmış olup gelen ziyaretçileri boş forum sitesiyle karşılamak istemeyen . ya da forumumda daha fazla mesajım olsun diyen , işte size fırsat

bir miktar ücret karşılığı forum sitelerine mesaj atılır...

not: mesajların tamamı, donanım, mizah, şiir, bilgi içeren yazı ve bunlar gibi ziyaretçinin işine yaraya bilecek mesajlar olacaktır... 1000 mesaja kadar mesajla 48 saat içinde atılır...ayrı ayrı kullanıcı adı altında mesajlar atılır...

tarife:

250 mesaj 15 ytl
500 mesaj 25 ytl
750 mesaj 40 ytl
1000 mesaj 50 ytl

not: mp3, adault, hek mesajları atılmaz...

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siirvehikaye' Alıntı:
evet bir kaç hafta içinde acil paraya ihtiyacım olduğundan böyle bir yola başvuruyorum...(elimdeki domain ve siteleri de satışa çıkardım ama pek bir işe yaramadı).

evet , forum sahibi , forumunu yeni açmış olup gelen ziyaretçileri boş forum sitesiyle karşılamak istemeyen . ya da forumumda daha fazla mesajım olsun diyen , işte size fırsat

bir miktar ücret karşılığı forum sitelerine mesaj atılır...

tarife:

250 mesaj 15 ytl
500 mesaj 25 ytl
750 mesaj 40 ytl
1000 mesaj 50 ytl

not: mp3, adault, hek mesajları atılmaz...
atacak oldugun mesajlarin icerigi ne biraz ayrintili bilgi verirmisin
icerik sadece turkcemi yoksa ing de olurmu ??

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni açılmış bir forumda aynı kullanıcıdan 1000 mesajda çok sırıtmazmı ? bunu kesinlikle iş baltalama olarak değerlendirme farklı kullanıcı altında yapabileceksen mesela 30-50 kullanıcı özelden cevap ver

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5