İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum Sitem Kaç Para Eder?

M.End

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

Cümle kurarken insanları incitmemeye çalış. "beş para etmez" yerine bu sitenin para edeceğini sanmıyorum deseydin eğer hem konuyu açan kişiyi üzmemiş olacaktın hemde saygılı davranmış olacaktın.

Ama görüyorum ki yaşın yirmi ancak akıl yaşın küçücük çocuktan farksız.

teribogart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cümle kurarken insanları incitmemeye çalış. "beş para etmez" yerine bu sitenin para edeceğini sanmıyorum deseydin eğer hem konuyu açan kişiyi üzmemiş olacaktın hemde saygılı davranmış olacaktın.

Ama görüyorum ki yaşın yirmi ancak akıl yaşın küçücük çocuktan farksız.

çok haklısınız insan ister istemez böyle yazıyı görünce üzülüyor

KIRMIZI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sitenin giriş sayfasını değiştir,biraz daha göze hitap eden bişeyler yap ve bence içeriği fonksiyonları falan geliştir,o kadar uğraşmışsın şimdi 150-200 TL ye gidecek yazık olur :)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Sitenin giriş sayfasını değiştir,biraz daha göze hitap eden bişeyler yap ve bence içeriği fonksiyonları falan geliştir,o kadar uğraşmışsın şimdi 150-200 TL ye gidecek yazık olur :)

Yazının tamamı bold yazılamaz, forum kurallarınca yasaktır, bilginize.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Böyle durumların tümü için geçerlidir, rapor tuşunu kullanınız.

Siteye gelince 75-100 civarı. Çok detaylı incelemedim. Daha az ya da daha fazla da edebilir. Ne amaçla sormuştunuz? Satmayı mı düşünüyorsunuz?

Arkadaş kendiside düzeltebilir pek ala, böyle her konuda zırt pırt Sevgili Yöneticilerimizi rahatsız etmeyelim, o kadar işiniz vardır eminim, bide küçük şeylerle mi uğraşcaksınız, Saygılar... :)

UnknowSouL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
pardon arkadaşlar 250-300 tl diyenler hangi akla hizmet bu rakamı verebiliyorlar? 150 tl diyen arkadaşa söyleyecek tek lafım yok. Site adsenseden banlı değil 4-5 k tekili olan bir siteden bahsediyoruz. El insaf arkadaşım böyle sorular sorma burada geyiğe alan çok.

Sitenin değeri en az 750 tl legal bir siten var 150 tlye 300tlye satacaksan satma yazık r10da falan konu aç açık arttırmayla sat emin ol dediğim rakamlara alıcı bulacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5