İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum sitesi icin acil host lazim ...

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar bir arkadasimin forum sitesi icin webhost lazim ben burda istenilenozelikleri yazdim.kredi karti ile odeme alan yerler varsa hemen bir fiyat ve msn yazsinlar kendileri ile iletisime hemen gecegiz..

istenilen ozellikler :
1 gb alan
trafic yuksek olursa iyi olur yani forum sitesi sonucta
server linux olacak win degil
gerisi iste mail cart curt nekadar olursa
en onemlisi arkadaslar alman serveri tercihdir yani oda farketmez ama hizl iolmasi cok onemli gercekten hiza cok onem veriyoruz saygilar ..

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Kredi kartı ile ödemeyi Paypal üzerinden alabiliriz.Eğer istenilen trafik miktarı da belirtilirse net bir fiyat verebiliriz.Sunucumuz Amerika Wholesale Datacenter'ında barınmakta.

Ayrıntılı bilgi için [email protected] adresinden görüşebiliriz.

mural

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Acele etme mutlaka araştır ve bilerek host al.
sonra mağdur olursun..

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mural arkadasim tavsiyen icn tesekurler haklisn tabik iarastiracagiz.

BilHost arkadasim trafic 1 gb a ne kadar fazla verebilirseniz mesela yani sorun yasamayali mdiye bide amerikan sreverleri iyi ama bana hep hizi dusuk gelmistir acaba ref olan siteleriniz varmi hem hizi acisindan bakmak icin .kusrabakma belki cok sey istiyorum ama gercekten bu forumun 3 .degismi olacak bu biktik artik degitirmekten..saygilar

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Referans için size iki forum adresi vereyim..

www.gencforumtr.com

www.forumcentury21.com

Forumlar 25-100 GB arası trafik kullanıyor genelde.Bizim için pek bir limit yok aslında.Müşteri ne kadar talep ederse veririz.Size yeni yıl ağzı 1 GB Web Alanı ve 100 GB Trafik içeren bir paketi aylık 15$ yıllık 150$'a verebilirim.İlgilenirseniz görüşelim.

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar Hostu Aldik .yazmis oldugunuz mesajlar ve yardimlariniz icin tesekur ediyorum hepinize sagolun..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5