İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum sitesi için gerekli bandwidth

T

TrueReAL

Misafir
Arkadaşlar bir üniversite adına forum açacam günde 100-1000 kişi girmesini tahmin ediyorum sizce 250mb alan 5gb banwith yetermi kaç banwith olması lazım
Bide php forummu daha rahat asp forummu?

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;

Sanmiyorum yeteceğini en az 10 GB Yapmani tavsiye ediyorum forum sitesi oLdugu icin Bw cok yer..

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forumlar çok fazla bw yıyor 5 gb yeterlı olmaz ancak nasıl bır sıst uygulayacağında onemlı uye olmayanalr içerik gormesse azda yeter :)

T

TrueReAL

Misafir
görecek ama neye göre harcıycak eger yetmezse ne olacak onu düşünüyorum

T

TrueReAL

Misafir
nasıl yani şuan iyinet.com un kullandıgı forum ücretli forummmu?

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet ücretli bu forum. www.vbulletin.com dan lisans ücretlerine bakabilirsin.

soruya gelince ne konusunda olacağına bağlı olarak değişir. eğer mesela absürt forum ise ve millet resim upload edecekse gerekli bant 2 katına çıkabilir. ama düz yazı forumu ise ortalama bir değer verebilir forumu olan arkadaşlar.

T

TrueReAL

Misafir
forum düz yazı formu 5gb yetermi arada resimler olacak ama bide siz gidip forum için herhalde para vermediniz hekleri *****leri vardır dimi bu işin
mesela reklam gibi olmasın forumtr.com un forumu çok güzel onu nerden bulabilirim vey benzerini?

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ortalama 5 gb bw yeter bence. hatta fazla bile

w a r e z kullanırsan vbulletin ilk once goz yumar sonra forumuna bi guzel el atıp kapatır.Bence bunla ugrasmak yerine http://www.simplemachines.org/ adresinden smf yi tavsiye ederim vbulletinin aynısı ama ucretisizi ;)

MustiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdilik bi yayınla siteyi..
bw yetmezse ekleme alırsın. şimdi pek kesin birşey söylenemez...

T

TrueReAL

Misafir
bişey soracam bu kaliteli forumlarının aynısını bulup sitemizde kullansak ne olur ki nasıl bulacaklar bu 1 2 cisi forumtr.com nasıl bir forum kullanıyo bilen yokkmu?

MustiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar garantili olsun diye öyle söylüyor işini sağlama al hocam
forumtr > vbulletin
parasını ödersen vBulletin 3.0.7, Copyright ©2000 - 2005, Jelsoft Enterprises Ltd. yerine senin sitenin şeyi yazar

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kım dağıtırsa dağıtsın omr u uzun olmaz,
herkes şikayet edıyor sonucda buna para veren ınsanalr var ve bu kişiler para verıyorlar ve normal olarak şikayet edeceklerdır
Vbulletın son zamanalrın en gozde forumu ozellıkleeklentılerı stillerı herşeyı çok ıyı eğer profesyonel bir şeylerduşunuyorsa paraya acımıyacaksın,
İllegal olanı yuklemen bişi farkettırmz sonucda vbuleltın senınle muhattap olmuyor host şirketınle mailleşıyor,
Başıma gelen olaylar daha sonra scripti satın aldık sorun kalmadı ıstedığım gıbı kullanıyorum..

LoRD_YenGeC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
+1905
bencede lisansli kullanmak mantikli olandir.
forum sayfasınında fazla bw yiyenegini sanmiyorum.benim bir forum sayfasi ayda 1 gb bile yemiyor gerci hit az ama diger sitelere oranla daha az yiyor.

T

TrueReAL

Misafir
Bilmiyorum ama 150$ para ödenmez bence onun yerine bedavaları indirsem daha mantıklı hem bedava hem kaliteli form adresleri istiyoreum arkadaşlar ve sitesinde kullanan varsa onada bakayım. Bide asp webwiz kullansam nasıl olur.i Ondada çok hata var diyolar. Webwiz ücretsiz dimi?????

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5