İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum sitesi satın alıcam.. nakit para ile anında ödeme

N

nomak78

Misafir
iyi bir forum sitesini satın almak istiyorum. satmak isteyenler, pr ve günlük ortalama tekil hit değerlerini, eğer kayıtlılarsa webservis istatistik linkini yazarlarsa görüşürüz. şimdilik aklımda bir fiyat yok.. fiyat/performans oranına bakarak iyi bir tanesini satın alıcam.

H

hostcu1

Misafir
www.trforum.com

*günlük 110uye geliyo
*google da en çok indexlenen forumlaran birisi daha yeni bi forum olmasına ragmen
*tasarım desen zaten rakibi yok...
*radyosu var dün açıldı
*1aylık server parası ödendi
*adsenceden falan aylık 50$ falan gelir getiriyo
*özel bi vip scripti yazıldı forum için şu anda kapalı vip eger açarsan ayda 10uye falan geliyo ortalama 15*10:150ytl demek
*4 ayda 13bin uyeye yakın bi uye geldi
*prsi şu anda 2 ama gelicek pr4 olarak bekliyom 50 yere link verdik ama sen pr falan bakma dostum prsi 5 olan sitelerden daha çok hit ve uye alıyorum

fiyatı:1500YTL

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aylık host ücreti ?
band ?
bide adsense reklamı göremedim

L

linkdefteri.com

Misafir
Merhaba
Trforum sitesi satan arkadaş eğer fiyatta bir güzellik yapma ihtimali varsa forumunuzla bende illeniyorum......

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyat iyiy mi$..
lisansı var mı forumun ?

H

hostcu1

Misafir
Arkadaşlar forumum diye demiyorum ama trde alınabilecek tek forum bence büyük forum olma yolunda çok az bi zaman sonra baya bi yol katedicek ayrıca fazla band yemiyor ve databese de fazla büyük tutmadık bundan dolayı site hızlı açılıyo bu arada fiyatta ne yazıkki bi indirim yapamıcam zaten bu forumu bu hale getirmek için bile bundan daha fazla paraya ihtiyaç var

adsence reklamı ilk mesajların altında

N

nomak78

Misafir
trforum.com güzel ve alınabilir bir seçenek ama bir iki seçenek daha görmek istiyorum.

başka forum satmak isteyen yok mu?

forumkeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba özel mesaj ile bir site bildirim ilgilenirseniz memnun olurum kolay gelsin.

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
www.paylastr.com

Satıp satmama konusunda kararsızım günlük adsense den 15 dolar getiriyo oda 2 3 haftadır kapalı idi açar açmaz

Konular: 14,713, Mesajlar: 52,119, Üyeler: 6,903

günlük 4000 tekili var
günlük olarak 100 kişi üye oluyor
Google Page Rank : 4

Forum yenilendi eski forumda 16 bin üye vardı

Daha ne diyeyim :D

msn:[email protected]

Haftasonları giriyorum internete mail atabilirsiniz

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Fiyat tekliflerinizi beklerim bide site 1 senelik öle 1 2 aylık bir site deil bağımlısı çok askerdeyim şu anda bir sürü kişi ile tanıştım sitemin bağımlısıymış :D Ben askerde olduğum için ilgilenemiyorum.

H

hostcu1

Misafir
paylastr.com bu kelimeyi trforum.com da banladım devamlı pm den reklam atıyosunuz herkeze.... bu şekilde uye toplamak hiçde uygun olmuyo....

DamgaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.YeniFORUM.net

Tekil 4,500+

Konular: 6,301, Mesajlar: 29,658, Üye: 12,310 (09.10.2005)

Şu Anda Aktif Olan Kullanıcılar: 173 (86 Kayıtlı Kullanıcı Ve 87 Misafir)

1.750 YTL

N

nomak78

Misafir
bir forum sitesini satın aldım.. konu başlığıyla ilgilenen diğer arkadaşlara teşekkürler

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.cakal.net
açalı 1 ay oldu kendı sunucumuzda host edıyoruz,
forum scripti ucretsız olan bir script zaten, fıyat 800 Ytl, 2000 yılı reglı domaındır..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi