İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum Sitesine Ortak Aranıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
F

ForumPaylas

Misafir
suan 3 sitede reklamımız var 4 5 gunden berri ve cok iyi gidiyor pm atarsanız msn adresinizi göruse biliriz.

C

Cyber Coder

Misafir
cookie süresini kaç ay yaptınız? :mad: lütfen insanları kandırmayın. o sitede o kadar çok kişi online olsaydı o kadar az mesaj olmazdı.

F

ForumPaylas

Misafir
ay degil 2 gunluk kimseyi kandırmıyorum acıkca söyluyorum 2 gunluktur cokie ler özer dilerim ne için derseniz basta yazmadıgım için ..

C

Cyber Coder

Misafir
sitem olmasa ortak olurdum. Sitenizde yazım yanlışları var onları düzeltin bence.

F

ForumPaylas

Misafir
saol önerin için sitemiz daha 1 bucuk haftalık ve gidisimizi kontrol ederseniz ki basta bana atıgınız iftiranın asılsız olduguna inanırsınız kırdınız beni :)

C

Cyber Coder

Misafir
ama 1.5 haftalık bir site için o kadar kullanıcı çok fazla. Olsun önemli deil özür dilerim. biz de yapardık bi zamanlar fazla ziyaretçi gözüksün diye:)

F

ForumPaylas

Misafir
forum dalinda cok iyi iki sitede artı birtanede normal olan sitede yani 3 sitede reklamımız var. önemli degil.

C

Cyber Coder

Misafir
3 ortaksınız zaten daha ortağa ihtiyacınız yok bence işin suyu çıkar çok ortak olunca. Ben bi kere denedim herkes ayrıldı sonradan. Doğru ortakları seçtiğin zaman güzel ama yanlış kişileri seçersen kötü oluyor.

F

ForumPaylas

Misafir
Hayır Onlar sadece Yetkileri kısıtlı Admin Sitenin Teksahibiyim Yani ortagım yok. onun için arıyorum.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Nasil ortak olunuyor siteye? Yasal bir sozlesme mi imzaliyorsunuz avukattan?

F

ForumPaylas

Misafir
butun bilgiler 2 kişide kalcak ftp lisans vs. sanırım yeterli olur ?

bAd_bOy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
...

ForumPaylas' Alıntı:
butun bilgiler 2 kişide kalcak ftp lisans vs. sanırım yeterli olur ?
Kaç defa gülsem acaba :) pohahaha Böyle ortaklıkmı olur ? Lisansı 2'yemi böleceksiniz.

F

ForumPaylas

Misafir
cocukca konusma allah askına evt ikiye bölucem sizin gibi kişiler cocuk oldugunu heryerde belirtmese olmas yani dimi. neyse.

C

Cyber Coder

Misafir
ne kadar para lazım ortak olmak için? Yani hosting ücreti vs. nedir ortak olacak kişinin cebinden çıkacak olan para? Pm ile yollarsan sevinirim.Bakarsın belki de ortak olurum:)

bAd_bOy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cyber Coder lisansın yarısınımı alacaksınız. :) Ne güldüm ya. Ne çocukluğu arkadaşım. Adamla tartıştın diyelim. Şifreleri değiştin. Adamın verdiği para ve emek ne olacak. Saçmalayan sensin.

C

Cyber Coder

Misafir
bAd_bOy' Alıntı:
Cyber Coder lisansın yarısınımı alacaksınız. :) Ne güldüm ya. Ne çocukluğu . Adamla tartıştın diyelim. Şifreleri değiştin. Adamın verdiği para ve emek ne olacak. Saçmalayan sensin.

Evet haklısın ama ortaklar birbirine güvenmeli. Arada güven olmalı ki ortak olmalılar. ForumPaylas bence git bi ınla falan ortak ol. İnternette sağlam adam çok zor bulunuyo artık.

C

Cyber Coder

Misafir
ForumPaylas bence git bi arkadaşınla falan ortak ol.

Bu Forumda Niye Düzeltme Yok :confused:

F

ForumPaylas

Misafir
Ya kardesim ne konustugunuzu bilmiyorsunuz siz bir alısveris yaparken karsınızdakine guvenmelisiniz mecbur guvenmiceksen zaten iş yapamassın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5