İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum Sürekli HATA Veriyor ?

S

Senbul

Misafir
iyinet forum sayfalarını gezerken sürekli hata alıyorum..

There seems to have been a slight problem with the database.
Please try again by pressing the refresh button in your browser.

An E-Mail has been dispatched to our Technical Staff, who you can also contact if the problem persists.

We apologise for any inconvenience.

BU hata bendenmı yoksa sitedenmı kaynaklanıyor.Her sayfayı tekrar denemekten sıkıldım ya :(

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Foruma saldiri yapiyorlar.
Bir sure boyle hatalari gorebilirsiniz.

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birileri flood felan yoruyor forumu anlaşılan :(

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bence üye olmayan forumu görüntüleyemesin. Böylece saldırı olmaz. Olsa olsa ddos olur onada önlem alınır.

C

Closed

Misafir
dll' Alıntı:
Bence üye olmayan forumu görüntüleyemesin. Böylece saldırı olmaz. Olsa olsa ddos olur onada önlem alınır.
Saldıranlarda ona göre saldırır ;)
Ayrıca ustteki mesajım niye editlenmis acaba ?

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yalowa' Alıntı:
15.000 tane trojana "şu siteye girin" dersen onlarsın ne oluyo.

www.bomba.gen.tr/yazik

hee, bilinçsiz kullanıcıların türlü nane ile kandırılıp indirtilen minik irc clientlerinin içine gömülmüş miinnnik scripting kidlara trojan diyorsunuz.

tamam tamam :)

Y

Yalowa

Misafir
xmlsr' Alıntı:
hee, bilinçsiz kullanıcıların türlü nane ile kandırılıp indirtilen minik irc clientlerinin içine gömülmüş miinnnik scripting kidlara trojan diyorsunuz.

tamam tamam :)

Ahaha evet c++ yazılmış 85kb boyutundaki basit scriptingler.

lsass, dcom tarayan scriptler.
ddos, syn flood çeken scriptler.
httpserver olan scriptler.
remote command açan scriptler.
hide explore çeken scriptler.
hatta hide run çekenleri..

Evet bunlar basit mircler :) ahahaha

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Zombi kavramı ne zamandır trojan oldu ?

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haymac' Alıntı:
Zombi kavramı ne zamandır trojan oldu ?

+999 Ağzını öpeyim :), iki kelimede özetledin..

IRC vari insanlar sanırım böyle şeylere trojan falan diyorlar :), olay komediden farksız değilmi yani

"Client + Server" bağıntısının farklı uygulamasıdır.. Sadece mIRC scriptler kullanılır onun için o kadar.. En çokda güldüğüm kelime şu

"c++"

çook eski bir irc özgeçmişim var ve 2,3 sene önce kapandı bu özgeçmiş..
o yüzden tahmin yürüteyim, bu c++ böyle irc forumlarında falan herkesin diline bulaşır sebebide yazılan ircd'lerin betiğidir. Bildiğiniz gibi ircd yazılımları os olduğu için herkes tarafından kolayca modifiye edilir.. Ama böyle her ircd mircd işiyle uğraşan insan böyle sen sipılas yok sişarpmış ne bu yahu

Hide run, hide explore gibi terimler niçin kullandın bunların teknik bir şeyle alakası yokki, bilmeyenlerde böyle çok büyük birşey anlayacak, ne haydı huydu yahu.. Git mirc değilde zarç diye bir client indirt millete indirtmeden önce ne dersem yap diye komut verdir içine bitti gitti. Ne trojanıymış falanıymış bu böyle.. Sonuçta karşı tarafa istediğini yaptırıyorsun mirc sadece bir aracı bu irc ortamları 3 sene öncede geyikti hep geyik kalacak hele böyle irc heveslisi insanları gördüğümde daha bir gülüyorum.Önemli olan karşı tarafa clienti indirtmek.. mirc yerine başka birşeyde kullanabilirsin, ama mirc kadar kolay iletişim kurabileceğin bir client daha yokki hem kullanımı estetik ve yaygın millletde türlü naneye inanıyor. Olayın teknik bir konu ile alakası yok yani arkadaşım.

Ay neler yazmışım böyle :D, komediye bak boş birşeyi tartışıyorum ıykk. Neyse böyle saçma bir olayın saçma bir tartışmasını yapmak istemiyorum gülmeye şu an için ihtiyacım yok.

Konu kapansın lütfen yalowa arkadaşım.

Y

Yalowa

Misafir
Fazla örnek veremicem.2-3 sene önce bunlar yoktu kardes. Sen bunlara kafanı yorma pek algılaman uzun sürer.
Ha c++ mı

Ben c++ diyorsam c++ dır.mIRC Scriptle trojan mı olurmuş!

www.bomba.gen.tr/advscan.cpp

Daha fazla uzatıp konunun dışına çıkmak istemiyorum.Halen daha zombie zombie diyip bana 95 96 dan kalma düsünceleri savunabiliyorsanız dicek tek kelimem yok.

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Yalowa abuk subuk konuşup bişiler biliyormuş havasında gezinme. Bizzat kendim zombi projelerinin içinde bulundum, neyin ne olduğunu senden iyi bilirim merak etme. Trojan yazarı olarak Neoturk bizim çok iyi dostumuzdur. Atmaca ise benim çok yakın arkadaşımın iyi dostudur. Gelip bişiler geveleme. Buraya yapılan saldırılar trojanla yapılıyor deyip durma. Bu siteye kimin ne yaptığını emin ol benden daha iyi bilemezsin.

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yalowa' Alıntı:
mIRC Scriptle trojan mı olurmuş!

üstteki konularda deminden beri bunu geveliyorsun bizde aksini söylüyoruz güzel arkadaşım, şimdimi aklına geldi.

ne algılayamaması bilmem nesi, senin iş bilgin nedir necisin kimsin? sektörde kaç yılın geçmişki böyle ön yargılı konuşabiliyorsun kimi tanıyorsun veya beni tanıyormusun? bu terimler nasıl 2,3 sene önce yoktu yahu git güzel arkadaşım..

boş ve amatör konuların münakaşasını yapma benimle lütfen, yazdığım harflere yazık, saol boşver konu kapansın lütfen..

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
xmlsr' Alıntı:
üstteki konularda deminden beri bunu geveliyorsun bizde aksini söylüyoruz güzel arkadaşım, şimdimi aklına geldi.

ne algılayamaması bilmem nesi, senin iş bilgin nedir necisin kimsin? sektörde kaç yılın geçmişki böyle ön yargılı konuşabiliyorsun kimi tanıyorsun veya beni tanıyormusun? bu terimler nasıl 2,3 sene önce yoktu yahu git güzel arkadaşım..

boş ve amatör konuların münakaşasını yapma benimle lütfen, yazdığım harflere yazık, saol boşver konu kapansın lütfen..
+1
bu kadar uzatma yeter sana yalova.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5