İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Forum Tanıtımları Her Bütçeye Uygun 5TL'den Başlayan Fiyatlarla - 10 Yıldır %100 Müşteri Memnuniyeti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
SADECE LEGAL SİTELER!

Karalıyoruz! Forum Sitelerine Tanıtımlar, Hemde Olması Gerektiği Gibi!

Tamamı Türkçe, vBulletin alt yapılı, legal ve tanıtım izni olan siteler.

10 Adet Forum Tanıtımı: 5TL!
20 Adet Forum Tanıtımı: 10TL!

Neler yapıyoruz

1. Forum tanıtımlarını manuel olarak yapıyoruz.
  2. Tanıtım için izin verilen siteler tercih ediyoruz.
  3. En hızlı şekilde teslimat yapmaya gayret gösteriyoruz.
  4. Çalışmayı rapor halinde hazırlayıp size teslim ediyoruz.
  5. Tanıtımları daha hızlı index alması açısından pingliyoruz. (isteğe bağlı)
  6. Linkleriniz açık şekilde olucaktır google tarafından görünür.
  7. Üyeleri olan ve sahipleri tarafından yönetilen siteler.
  8. Hepsi birbirinden farklı İP'lere sahip siteler.
  9. Hepsi birbirinden farklı kategorilerdeki siteler.

Neler yapmıyoruz

1. Bot veya hazır sistemler kullanmıyoruz.
  2. Yasak yerlere tanıtım girmiyoruz içeriğiniz daha sonra silinmiyor.
  3. İşinizi günlerce bekletip gerektiğinden çok çalışıyor gibi göstermiyoruz.
  4. Kara düzen oldu bitti çalışmıyoruz.
  5. Yazı içeriğini biz hazırlamıyoruz.
  6. Gizli link sistemi yoktur.
  7. Forum tanıtım sayısını şişirmek için bedava forumlar açıp oralara eklemiyoruz.
  8. Forum tanıtım sayısını şişirmek için elimizdeki domainlere sub yada klasör açıp forum kurup oralarda tanıtım yapmıyoruz.
  9. Verimsiz tanıtım için açılmış sitelere tanıtım yapmıyoruz.

Siz neler yapıyorsunuz.

1. Tanıtım yazınızı hazırlıyor ve bize ulaştırıyorsunuz.
  2. Görsel ekleyebilir, linkleme yapabilirsiniz.

Ödeme sonrası işleminiz sıraya alınır ve rapor oluşturulup teslim edilir.

Ödeme sadece ENPARA diğer bankalardan EFT kabul ediyoruz.

Hizmetimize güveniyor ve referans'a gerek duymuyoruz talep etmeyiniz.

Konu kilit+

- inad

Inadmissible

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Referanslarınızı konuya eklerseniz bence sizin adınıza daha iyi sonuçlar doğuracaktır. Hayırlı işler dilerim

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Konuya referans eklemeye gerek duymuyoruz.

Hizmetimizin arkasındayız, dileyen olursa bize ulaşabilir referans gösterimi yapar ve detaylı olarak bilgilendirmede bulunabiliriz.

Teşekkürler size de kolaylıklar dilerim..

Inadmissible

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuya referans eklemeye gerek duymuyoruz.

Hizmetimizin arkasındayız, dileyen olursa bize ulaşabilir referans gösterimi yapar ve detaylı olarak bilgilendirmede bulunabiliriz.

Teşekkürler size de kolaylıklar dilerim..

0 Ticaret puani olan ve Referansini konuya koymadan satis yapmaya calisan birisi ile kolay kolay kimse calismaz. Referans olarak forum sitemize calisma yapmak isterseniz pm atiniz.

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
10 yıldır gönül verdiğimiz bir forum iyinet buradaki eski dostlarımızla yaptığımız işlerden önemseyip itrader alsaydık profilde sizin mesaj sayınızdan çok ticaret puanımız olurdu meraklanmayın.

Ödemesini yaptığınız ve hizmet aldığınız taktirde kendiniz konuya referans olarak görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Konu gereksiz polemiklere dönüşmezse sevinirim, referans düşünmüyoruz.

Inadmissible

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10 yıldır gönül verdiğimiz bir forum iyinet buradaki eski dostlarımızla yaptığımız işlerden önemseyip itrader alsaydık profilde sizin mesaj sayınızdan çok ticaret puanımız olurdu meraklanmayın.

Ödemesini yaptığınız ve hizmet aldığınız taktirde kendiniz konuya referans olarak görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Konu gereksiz polemiklere dönüşmezse sevinirim, referans düşünmüyoruz.

Forum ici yonetim ile bu sekilde konusamazsiniz.Referans gormeden kimse kimse ile ticaret yapmaz.
1 gunluk Banlandiniz.

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Forum ici yonetim ile bu sekilde konusamazsiniz.Referans gormeden kimse kimse ile ticaret yapmaz.
1 gunluk Banlandiniz.
Ego'yu başkasına yap ben yemem o hareketleri.

Mecburmuyum konuya referans eklemeye öyle bir kural mı vardı?

Oraya yazmışım "dileyen olursa bize ulaşabilir referans gösterimi yapar ve detaylı olarak bilgilendirmede bulunabiliriz"

Sen kalkmışsın laf sokmaya çalışıyor üye ile laf dalaşına giriyorsun ben referans veririm ciddi olarak ilgilenen kişilere ulaşsınlar demişim sen "kolay kolay kimse calismaz" demişsin nerden biliyorsun buna senmi karar veriyorsun kimin çalışıp kimin çalışmayacağını.

İyinet 'e referans çalışması istiyorsun bu kadar komik bir şey duymadım ömrü hayatımda 5-10TL'lik hizmet sunuluyor iyinet gibi bir platform moderatörü kalkmış iyinet 'e referans çalışması yap diyor insan utanır onu derken.

Yönetici bana bu şekilde konuşursa bende bu şekilde konuşurum 10 yıldır iyinet'teyim ben yaptığımız işlerden itrader alsaydık yüzlerce itraderimiz olmuştu biz burada dostluk içinde yaşadık profilime bak mesajlaşma alanıma anlarsın... Trader bizim için herşey demek değil kişilik önemli davranış tutum önemli sizin yapamadığınız şey yani. Kendine gel devir aldınız kadro değişti diye saçma sapan yaptırımlar zorluklar çıkartmayın insanlara kaçırmayın değerini bilin buranın.

Edit: Şimdi baktımda bir bana değil herkese öyle davranmışsın kaç kişiyi banladın acaba 4 günlük üyelikle insanları öyle şunu dedin bunu dedin muhabbetine merak ediyorum, hem üye gelsin diye yöneticiler atılım sağlamak için üyelikleri açıyor sizin gibi yetkililerde önce insanları tahrik ediyor sonra bir şey dediklerinde tak ban atıyorsunuz kovalıyorsunuz üye olan adama tak diye ban atarsan ne kıymeti kaldı?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Ego'yu başkasına yap ben yemem o hareketleri.

Mecburmuyum konuya referans eklemeye öyle bir kural mı vardı?

Oraya yazmışım "dileyen olursa bize ulaşabilir referans gösterimi yapar ve detaylı olarak bilgilendirmede bulunabiliriz"

Sen kalkmışsın laf sokmaya çalışıyor üye ile laf dalaşına giriyorsun ben referans veririm ciddi olarak ilgilenen kişilere ulaşsınlar demişim sen "kolay kolay kimse calismaz" demişsin nerden biliyorsun buna senmi karar veriyorsun kimin çalışıp kimin çalışmayacağını.

İyinet 'e referans çalışması istiyorsun bu kadar komik bir şey duymadım ömrü hayatımda 5-10TL'lik hizmet sunuluyor iyinet gibi bir platform moderatörü kalkmış iyinet 'e referans çalışması yap diyor insan utanır onu derken.

Yönetici bana bu şekilde konuşursa bende bu şekilde konuşurum 10 yıldır iyinet'teyim ben yaptığımız işlerden itrader alsaydık yüzlerce itraderimiz olmuştu biz burada dostluk içinde yaşadık profilime bak mesajlaşma alanıma anlarsın... Trader bizim için herşey demek değil kişilik önemli davranış tutum önemli sizin yapamadığınız şey yani. Kendine gel devir aldınız kadro değişti diye saçma sapan yaptırımlar zorluklar çıkartmayın insanlara kaçırmayın değerini bilin buranın.

Bana yolladığınız özel mesajı inceledim, konuyu da baştan sona okudum. Burası Türkiyenin ilk Webmaster forumu, zamanında burada üye olanlar moderatör ve admin olanlar şimdi nerelerde neler yapıyor az çok herkes biliyordur. Arkadaş gayet güzel şekilde uyarıda ve öneride bulunmuş karşılık olarak ta
"Konuya referans eklemeye gerek duymuyoruz.

Teşekkürler size de kolaylıklar dilerim.."

Bu mesajda ben iyi niyet değil umursamazlık görüyorum ki olursa olur olmassa da olmaz zaten burası eskisi gibi aktif değil size mi laf anlatacağım algısı var ki yukarı da bilgilendirme mesajı yazdım forumun geçmişini söyledim.

Sizin bu tavrınıza karşın arkadaş samimiyet ile olaya yaklaşmış ve saygısızlığınızı görmezden gelmiş konuyu tatlıya bağlamak için bir teklifte bulunmuş, siz ise arkadaşın açığını yakalamışçasına terbiyesizliğe devam etmişsiniz. Ayrıca arkadaş iyinete referans çalışması yap dememiş senin 10 yılda bu sektörden kazanamadığın parayı tek kalemde reklama yatırım yapan www.btcfrm.com sitesi için demiş. Sende açık bulduğunu zannedip hemen alttan vurmaya başlamışsın. Senin bu forumda yerin yok. Başka forumlar da 5-10 TL lik forum tanıtımları satış konunu aç.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5