İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum Teması

cawbella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forum temasının değiştirilmesini taleb ediyorum.
Kaç senedir ayni gözü yormayan koyu bir renkte olsa hiç fena olmaz.
10 tema belirlenip anket yapilabilir.

Ayrıca Foruma hareketlilik katacağını düşünüyorum

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
bence default temanın renkleri biraz değiştirilse güzel olur

Ulath

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir kaç degişiklik güzel olur aslında :)

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Böyle iyi aslında ama ekstra olarak eklenebilir. Böylelikle isteyenler farklı tema kullanmış olur..

cawbella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Değişiklik her zaman iyidir. Hep ayni elbise giyilmez. Bence Köklü bir Değişiklik lazim.

RaSCaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence köklü değil de ufak çaplı değişiklik bile iyi gelecektir.

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Tema bencede değiştirilmeli. En azından default tema azda olsa editlenirse daha güzel olacaktır diye düşünüyorum.

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
foruma haraketlilik katacağini düşünüyorum demişsin
bu foruma bence en ağir tema gider oda su anda kullanılan orjinal vb teması bence uygun
farklı içerikte bir forum olsa idi dediğiniz olabilirdi

Sadece Görüşlerim..

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
+
Default olması = terzi kendi söküğünü dikemez, default kullanır anlamında + görünüm değil içerik önemlidir mantığı

-
Farklı tema eklenmesi yada editenmesi = servera yük + gereksiz süs + kim uğraşacak hem

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
hic gerek yok. forum iyi böyle, eski köye yeni adet getirmeyin :)

cawbella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Farklı tema eklenmesi yada editenmesi = servera yük + gereksiz süs + kim uğraşacak hem

Server a lafı geçecek kadar yük olacağini düşünmüyorum.
Gereksiz süs oldugunu hiç düşünmüyorum eğer öyle olsaydi tasarim için bir sürü para dökmezdik.
Kim Uğraşacak diyosun Kabul edilirse uğraşacak kişi sayısı oldukca fazladir kanimca.

Bakınız forumda geçen seneye göre 100 de 100 yüzlük bir düşüş var. Üyeler artmiş ama katılım azalmış durumda.
Sadece Temayi değiştirmek değiL bir kaç yenilik yapilabilir.

Yinede iyinet ve ekibi karar verir.Eminim kendileride bu kötü gidişin farkındadir.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Server a lafı geçecek kadar yük olacağini düşünmüyorum.
Gereksiz süs oldugunu hiç düşünmüyorum eğer öyle olsaydi tasarim için bir sürü para dökmezdik.
Kim Uğraşacak diyosun Kabul edilirse uğraşacak kişi sayısı oldukca fazladir kanimca.

Bakınız forumda geçen seneye göre 100 de 100 yüzlük bir düşüş var. Üyeler artmiş ama katılım azalmış durumda.
Sadece Temayi değiştirmek değiL bir kaç yenilik yapilabilir.

Yinede iyinet ve ekibi karar verir.Eminim kendileride bu kötü gidişin farkındadir.

Temanın "kötü gidiş" i düzelteceğini mi idda ediyorsunuz, yoksa ben mi yanlış anladım.

DIABLO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açık konuşmak gerekirse benim için tema yada diğer dediginiz olaylar önemli degil misal ben işimi yapar sonucunu takip ederim siteden,işte sitenin tasarımı maviymiş , kırmızıymış hiç önemi yok önemli olan içerik gerisi yalan ;)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Trdownload a katılıyorum başka forumlarda bile değişik tema varsa burada neye alıştım ise forumun temasını Vbulletin default tema ya dönüştürüyorum bence bu tema uygun diğerleri bana ciddiyetsiz geliyor.. Tabiki bu benim fikrim...

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Köklü bi değişim olsaydı iyinette, tema değişimi bu köklü değişimin göstergesi olurdu. Ama söz konusu bi değişim veya yapılanma yok :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi