İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum ve Blog Sitelerine Hızlıca Post Atılır !

MtnDmndg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Forum ve Blog Sitelerine Hızlıca Post Atılır !

Merhabalar

Başlıktan Anlaşılacağı Üzerine Sitelere Post Atıyoruz.Blog veya Forum Farketmez Ama VB Ve Smf Forumlarda Onlarca Kez Dosya Editörlüğü,Moderatörlük,Co-Adminlik Yaptım.İki Kez de Adminlik.Yani Forum Konusunda İşi Bilen Biriyim.Ama Bloglarada Post Atabilirim.

İyi Olduğum Alanlar :

-Mobil Hakkında Herşey ( Symbian,UIQ,İPhone İşletim Sistemlerinin Hepsinde Uzman Seviyesindeyim.)

-VVarez ( VVarez Alanındada Oldukça İyiyimdir.Nu*ll Scriptler,Full Programlar,Full Oyunlar vs. Çok Post Kasttım.)

-Upload İşlemleri ( Upload Yazınca Akla 700-800 Mb'lık Filmler Oyunlar Gelmesin.0-100 Mb Arasındaki Program vs. Herşeyi İstediğiniz Şekilde Uploadlarım.( Örnek: MsOffice2003 siteismi.com vs Şeklinde Uploadlarım. )

Yapmayacağım İşler

-Ad*ult Konulu İşlere Asla Bulaşmam.

-Video Ekleme Konusunda Pek Deneyimli Değilim.İyi Bilmediğim Konuda Kimseye Söz Vermem.

Fiyatlandırma :
100 Post - 3 $

200 Post - 6 $

500 Post - 14 $

1000 Post - 25 $

Ödemeler : Turkcell,Paypal Şeklinde Alınacak.Ya da Domain,Host,HotFile Premium vb. Şeyler Karşılığında Post Atılır.

Ayrıntılar İçin : [email protected] Adresini Ekleyin.

İyi Günler

MtnDmndg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bir İş Alındı ve Teslim Edildi... Güncel

Seox

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
özenle olacaksa pmden msn adresimi atıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5