İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum Ve Toplist İle İlgili

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaklaşık 15 Gün Oldu Siteme iyinet kodunu koyalı sanırım bi sorun var benle yada bensiz bilemiyorum.10 -12 gün bekledim bi değişiklik olmadı buradan iyinet adminine msj yolladım "ıkına sıkıla" ondanda cevap gelmedi nitekim 2 gün daha bekleyip kodu kaldırdım.
şimdi forumbirligi.org ve forumtoplist.net sitelerini işleten biri olarak bu uygulama nekadar doğru nekkadar yanlış kendimce bi kanaat verdim
iyinetin bana yararı olur veya olmaz tartışılır fakat merak ediyorum lütfen görevliden başkası cevaplamasın
neden ? neden bir bağlantı kurulamadı

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorulara soruyla karşılık vermişsin :) beklentim yok merak ettim zaten bu saatden sonra olsada umrumda deyil Allah'a şükür benim 2 aylık sitemin günlük tekil hiti 1100 fakat 15 gün toplist kodu sitemde durdu saygı diyorum başka bişi demiyorum

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
zdearban' Alıntı:
sorulara soruyla karşılık vermişsin :) beklentim yok merak ettim zaten bu saatden sonra olsada umrumda deyil Allah'a şükür benim 2 aylık sitemin günlük tekil hiti 1100 fakat 15 gün toplist kodu sitemde durdu saygı diyorum başka bişi demiyorum

Ben sizin beklentinizin ne oldugunu bilmeden sorunuza yanit veremem.
Nedir beklentiniz, sitenizi neden listeye eklediniz, ne bekliyordunuz, ne oldu, ne olmadi?

(Gerci beklentim yok diye yazmissiniz ama ben bu negatif yaklasimin sorumun yanlis anlasilmasindan kaynaklandigini dusunuyorum.)

U

umurcan

Misafir
zdearban' Alıntı:
Yaklaşık 15 Gün Oldu Siteme iyinet kodunu koyalı sanırım bi sorun var benle yada bensiz bilemiyorum.10 -12 gün bekledim bi değişiklik olmadı buradan iyinet adminine msj yolladım "ıkına sıkıla" ondanda cevap gelmedi nitekim 2 gün daha bekleyip kodu kaldırdım.
şimdi forumbirligi.org ve forumtoplist.net sitelerini işleten biri olarak bu uygulama nekadar doğru nekkadar yanlış kendimce bi kanaat verdim
iyinetin bana yararı olur veya olmaz tartışılır fakat merak ediyorum lütfen görevliden başkası cevaplamasın
neden ? neden bir bağlantı kurulamadı

şimdi ne oldu niye kodları kaldırdın iyinete ulaştırmak istediğin soru neydi?

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben sizin beklentinizin ne oldugunu bilmeden sorunuza yanit veremem.

site eklenmedi şuan eklensin diye uğraşmıyorum nedenini soruyorum bi neden yoksada neyse unutun gitsin

şimdi ne oldu niye kodları kaldırdın iyinete ulaştırmak istediğin soru neydi?

iyinete saygılarımı sunuyorum çok iyi bir site

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5