İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum34.net İçerik Sahibi olmak

X

xkurt10

Misafir
merhabalar yeni almış oldugum domaınım olan Forum34.net a ıcerık gelıstırıcı bır ortak aramaktayım forumculuk sıstemı ve hostıng tamamıyle aıt olacak ben sadece domaınımın sahıbı olacagım ılerde bırgun gelırde reklam verılmeye baslanırsa tabıkı %40 ortaklık olmak istiyorum. benım artım ıse ılerde acacagım ve suan ısmini veremeyecegım teknoloji sayfasında genıs reklam kusagının olmasıdır. lutfen bana dahha farklı teklıflerınız varsa bıldırınız sadece buraya post atınız veya p.m. kullanınız
saygılar ...

3

3HARF.COM

Misafir
Hosting'i ben sağlatırım sana...
Ama karışmam nasıl geliştirirsen geliştir. Yarı yarıya ortak oluruz...

X

xkurt10

Misafir
benımde hostıngım var ama ılgılenecek vaktım yok bırde forum olayı baslı basına bır ıstır oyuzden bu mesajı yazdım

I

i.s.a.q

Misafir
forum gerçekten çok zor bir iş.Çok mükemmel bir yönetim kadrosuyla işe başlamanız ve zamanınızın büyükj bir kısmını buna vermeniz gerekmektedir.

Adını vermeyeyim türkiyenin sayılı forumlarından birisini uygun bır fıyata alıcaktım.Sırf bu yüzden almamıştım.

X

xkurt10

Misafir
ewt buyuzden ılerde gorursemkı ısler guzel gıdıyor bende katılacagım tabıkıde ama daha gelısmıs planlarım oldugu ıcın bu ısı yapıyorum bılgınıze hala o şanslı kısı sız olabılırsınız ilgisiz kalmamanız dılegıyle

X

xkurt10

Misafir
haklısınız ama yapmak ısteyen çıkar elbet deılmı ?

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xkurt10' Alıntı:
haklısınız ama yapmak ısteyen çıkar elbet deılmı ?
neden yapmak isteyen ciksin ki sende bu teklif mantiklimi ??
domain senden hosting ve emek o kisiden karin yarisina ortaksin
Ortaya koydugun ne sadece domain 8-10$
ortak olacak kisinin koydugu ne hosting olayini yani verecegi parayi hic soz bile etmeye gerek yok
verecegi emek
bu teklifi ben sana yazmis olsam kabul edermisin sen foruma emek vericeksin ugrasicaksin ben sadece domain vercegim ve %50 ortak olacagim hickimse kabuletmez boyle bir tekligi o kadar emegi ugrasmayi goze alan kisi degil 1 domain e 8-10$ vermeyi 10 tane domain alir kendi kendisine yapar kimseyle ortak olmadan (bu dedigin sartlarda)

X

xkurt10

Misafir
peki ya o domaını 1-2 yıl sonra ona devredecek olursam yani ben sadece reklam olayından yararlanmak ıstıyorum onun emeklerı sonunda gene kendıne kalacaktır

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xkurt10' Alıntı:
peki ya o domaını 1-2 yıl sonra ona devredecek olursam yani ben sadece reklam olayından yararlanmak ıstıyorum onun emeklerı sonunda gene kendıne kalacaktır
senin yazdigin mantik su sana bir tane tugla vereyim sen 10 katli bina yap kira gelirlerini paylasalim. iyide binayi yapmak isteyen kisi o bir tuglayi istedigi yerden istedigi sekilde bulur alir.

X

xkurt10

Misafir
bu sadece bır onerı ben yapamıyorum dedım ılgılenemem dedım yapmak ısteyen varsa alsın yapsın ıste anlatmak ıstedıgım o ıstemıyorsa baska domaınlede kendı yapabılır ama benım suan ıcın destegım olamayacak ılerde olacak tabıkıde bu sonucta musterek bır ıs vede bos duracagı yere ıs yapmasını dusunuyorum anlayacagın ama yapar yapmaz o artık zamanla bellı olacak

G

gyrtx

Misafir
culpable' Alıntı:
senin yazdigin mantik su sana bir tane tugla vereyim sen 10 katli bina yap kira gelirlerini paylasalim. iyide binayi yapmak isteyen kisi o bir tuglayi istedigi yerden istedigi sekilde bulur alir.
orneklemen cok güzel

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5