İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

foruma programlar eklenecek

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
genel forum siteme program bölümlerine konu açılacak cep prgramları, programlar,oyun vs.vs bunlar demo olacak tabiki ful konular dil. konu sınırlaması yok ilk etapta 1000 konu olarak başlanacak işe memnun kalındıgı taktirde uzun vadeli çalışılabilir her şey işi alan arkadaşda bitmektedir 1000 konu üzerinden istediginiz fiyatı işi bitirecegeniz günü buraya yada pm ile iletirseniz sevinirim yalnız şunu söylemek istiyorum iş bitmeden ücreti vermem konu açma işi olsun başka işler olsun anlaştıgım bi kaç kişi hasta oldu saglam arkadaşlar başvursun lütfen mesajlarınıza hemen cevap veremeye bilirim işden geç çıkıyorum ama herkeze olumlu yada olumsuz dönüş mutlaka olacaktır iyi çalışmalar kolay gelsin

cinematrnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
iletişim adresim: herkezi_sever@ hotmail.com görüşelim olursa anlaşalım..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi