İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum'da Aktiflik Sağlanacak Birşeyler Yapılmalı

SakinTRs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yavaş yavaş değişim olacaktır, inşallah.Güzel kampanyalar yaptıkça canlılık çoğalacaktır düşüncelerindeyim.

T

trgy

Misafir
Yeni kategoriler ayarlanmıştır. Diğer kategorisi istenildiği yere taşınmıştır.

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
sözlük bölümü olsa sosyal bölümüne.
ama oraya sadece üyeler,firmalr hakkıdna konular açısla nasıl olur?

eFe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Kişileri daha çok aktif edebilecek birşeyler yapılmalı düşüncesindeyim. Açılan konulara cevap yazma zamanı çok uzun geliyor üyelere ve konu açmak insanları biraz uzaklaştırıyor gibime geliyor.

Yarışmalar gibi birşeyler düzenlenerek forumda daha çok aktiflik sağlanabilir. Yarışma sadece maddi yönden değil başka yönlerden de olabilir. Tabi benim ki sadece bir fikir. Olumlu veya olumsuz karşılayabilirsiniz. Saygı duyarım.

İyi forumlar herkese.
Saygılarımla..

Burası bir Webmaster yardımlaşma ve yarı da olsa WM ticaret yapma forumu kategoriler belli konular belli sizin dediklerinizi ihtiyac duyan üyeler gitsin genel forumlardaki etkinliklere katılsın.

Saçmalık üyeleri ki webmasterları etkinliklerle konu acmaya ticaret yapmaya teşvik etmek birisi konu acar birileri yardım eder yada etmez aktif ve etkin olması gereken kişiler daha çok forum görevlileridir. Tabii ki onlarında oldukça işi olabiliyor ama en azından AR-GE (Araştırma - geliştirme) calısmaları için de bir ekip kurmak cok daha iyidir. Acılan konularda bilgileri bile olmasa en azından araştırarak yardımcı olmaya calısılmalıdır.

Bazı forumlardaki bir çok Moderator ağır abilik, ağırdan alma, konu kilitleme veya banlama görevlerini severek eksiksiz ve laflar koyarak yapıyorlar en azından yardımcı olmayıda buradaki moderatorler yada AR- GE Ekibi üstlensin. AR-GE için forum bölümüne konu acarak bunu önereceğim.
Hem aktiflik artar hem yardımlasmalar hemde konu açmayada ceyaz yazmayada daha çok katılım olur.
Kimse konu acıcam kimse yazmayacak ammaaan acsamad zaten bilmem kac defa bakılıyor o kadar demeyecek en azından.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
özgür olamadığınız yada hissetmediğiniz hiçbir yerde veya toplumda, huzur olmaz, neşe olmaz, muhabbet olmaz, ticaret olmazz, arkadaşlık hiç olmazzz,

tartışma dediniz gibi geldi, ama tartışma bile yapamıyorsan,

yani hiç bir şey olmaz

hiç birimiz masum değiliz;)

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Boş mesaj olduktan sonra anlamı olmaz. teşekkürler eline sağlık dofollow a gel, link değişecek 5 kişi, adsense çok para kazandırcam, alexa artıralım hadi hep birlikte, bu adam çok komik gibi konular olacağına olmasın.

Diğer bir yönden 1 üye günde 1 makale yazsa bile bize 15 bin gün yeter. Ben elimden geldiğince yapıyorum birşeyler ama bir yere kadar gidiyor biraz da üyelerin araştırıp konu açması gerekli.

Örnek vereyim;

En beğendiğiniz en faydalı bulduğunuz 10 site ile ilgili bir konu açabilirsiniz altına 10larca cevap gelecektir ve insanlar o siteleri ziyaret edecektir.

Başka bir örnek ise 10 tane çok güzel wordpress teması araştırıp üyelere sunabilirisiniz.
Kısacası herşeye benim yetişmem mümkün değil. Yapılacak brişey varsa gayret edilecek birşey olay üyelerde bitiyor.

Paylaşan ise konuma cevap gelmiyor diye düşünüyor ama iyinet'in google'daki gücü sayesinde binlerce kişi okuyor onu ve üye kazandırıyor iyinete. o üye ise gelip aramızda başka bir konu açıyor ve böyle bir zincir oluşuyor.

katılıyorum boş mesajlar olduktan sonra aktiflik ne fayda

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5