İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forumda Aşırı Geyik Rahatsızlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son günlerde gözlemlediğim kadarıyla açılan konularda belirli kişiler tarafından yürütülen çalışmalardan dolayı rahatsızlık duyuyorum ve birçok kişininde böyle düşündüğü kanısındayım.

Bu konunun değerlendirilmeye alınması dileğiyle..

enginsev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
forum politikası dersek yanılmış olmayız sanırım.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Son günlerde gözlemlediğim kadarıyla açılan konularda belirli kişiler tarafından yürütülen çalışmalardan dolayı rahatsızlık duyuyorum ve birçok kişininde böyle düşündüğü kanısındayım.

Ayın 5 inden sonra bu gün ayın 11 i aradaki 6 gün girmemişsiniz foruma bu kanıya nasıl varabildiniz? Kısacası neyin peşindesiniz? İyinetteki ortama geyik diyorsanız diğer sitelere hiç girmediniz sanırım?
Bir konu,yazı hakkında seviye düşüklüğü yada gereksiz geyik sezinlerseniz, tüm duyarlı iyinet kullanıcıları gibi report edebilirsiniz
report.gif

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63

Lütfen şikayetiniz kapsamında bahsi geçen forum konu linklerini ve "belirli kişiler" olarak tanımladığınız nickleri iletiniz.
Konu ile ilgileneceğiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5