İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

forumda dolandurici var .sikayet edin realsy

kadirguney

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkaslar abone profilimi satcaktim cogunuz biliyo bu realisty nickli sahis benden kesin lcam dedi. Telimi kimlik nonmu adim soyadimi dogum tarihimi hepsini aldi ama paryi yatrmiyo ve senin bilglern yanls diyo salak ayagina yatiyor.

Dolandirici. : Realisy

Arkadslar adm senn kimlik nonunu falan napcak diye sorabilirsiniz.bu sahis alsveris yapcagi kisilere bizden aldgi bilgileri kendisi gibi taniyo ve karsidakine guven sagliyo bu sayede karsidakinden sifreleri aliyo

Ben enaylik yaptim tc mi falan verdim.siz sakin yapmayin

Moderatorlere sesleniyorum gerekeni yapin

Not. Ben pollsim .benim polis oldugumu anliyinca car etti.ben bu kisiyi bulcam ve savciliga vercem.

metintopcu1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı şahıs beni gün içerisinde dolandırdı, telefonunu verdı adının mirac olduğunu söyledi.
Tc kimlik bilmem ne bır suru ıvır zıvır verdi..
Sonra msn den flan engelledi dikkatli olun. ben avukatımla konustum kontor gonderdıgım fiş elimde. telefondan konuştuklarımızıda savcılıktan yarın çıkartılmasını istiycem..
Yazıktır başkalarının canı yanmasın.

kadirguney

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu serefsiz zaten daha yeni uye olmus .herkez dikat etsin.aynen kardes savcilkta arkanda olcam. Bu kisileri forumdan silmekle olmaz.bunlari hapse atmak.lazim

System E

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
''Realisy'' nickli üyeye sakın inanmayın arkdaşlar kendisi ve kalpazan,dolandırıcı ve lamerdır
Forumda böylelerine nasıl müsade ediliyor anlamıyorum modlardan gerekeni yapmasını bekliyorum.

onuryilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu kişi webmastersitesindede birkaç kişiyi dolandırdı ve banlandı

kadirguney

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynen onur.moderatorler sesimizi duysun gerekeni yapsin

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Bu kadar kişi şikayetçi olduğuna göre dolandırıcılık yapmıştır herhalde ama kanıtlarınızı sunun(msn konuşmaları, ö.m'ler vs.) biz de gerekeni yapalım.

kadirguney

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu kadar kişi şikayetçi olduğuna göre dolandırıcılık yapmıştır herhalde ama kanıtlarınızı sunun(msn konuşmaları, ö.m'ler vs.) biz de gerekeni yapalım.

Bolu beyi ben pm leri sildim gelen kutum doldu diye.zaten sifrem falan sizde vardir.siz eski konusmalari gorebilyomusunuz? Eger goruyosaniz bakin.

Metin msnde konusmys sonnra metini engellemis.metin size msn leri kaydettyse verir. Kontr bile atmis fisi numarasi falan metinde var.

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Bolu beyi ben pm leri sildim gelen kutum doldu diye.zaten sifrem falan sizde vardir.siz eski konusmalari gorebilyomusunuz? Eger goruyosaniz bakin.

Metin msnde konusmys sonnra metini engellemis.metin size msn leri kaydettyse verir. Kontr bile atmis fisi numarasi falan metinde var.

Silinen pmler geri gelmiyor diye biliyorum fakat adminlere rapor edicem durumu. Varsa msn görüşmelerinizi ekleyiniz, ayrıca bir ticaret yapıyorsanız, ticaret sonlanana kadar özel mesajlarınızı silmeyiniz.

kadirguney

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gecmis olsun arkadaşlar umarım zararsız ziyansınız cıkarsınız durumdan

Benim profil gidiiyodu son anda farkettim.ama mettinin kontrler gitmis.
Adama.guvenp salak gibi tc mi hersyimi verdim .benim adimla baskalarini dolandircak.bu kisin gercek adini bile bilmihoz ama pesindeyim yakinda ogrencem

Bu arada adam.sabahtan beri forumda online ama hic cevap atmiyo cunku o da biliyo kendisini. Kim bilir hangi garibanlari dolandiriyo su anda

Ekleme:
Silinen pmler geri gelmiyor diye biliyorum fakat adminlere rapor edicem durumu. Varsa msn görüşmelerinizi ekleyiniz, ayrıca bir ticaret yapıyorsanız, ticaret sonlanana kadar özel mesajlarınızı silmeyiniz.

Kardes beni sen ilet adminlere .onlar benim nickime girip baksinlar belki eski msjlari tekrar bulabilirler.

Metin msn konusmalarini bolu beyine ver gerekeni yapsin

nuri3778

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
tc kimlik nonuzu hiçkimseye vermeyin devlet kurumları dışında.

Guyo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçmiş Olsun Arkadaşlar Metin Arkadaş söylemişti Gün dolandırıldım diye demek ki tek o değilmiş mağdur olan

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Benim profil gidiiyodu son anda farkettim.ama mettinin kontrler gitmis.
Adama.guvenp salak gibi tc mi hersyimi verdim .benim adimla baskalarini dolandircak.bu kisin gercek adini bile bilmihoz ama pesindeyim yakinda ogrencem

Bu arada adam.sabahtan beri forumda online ama hic cevap atmiyo cunku o da biliyo kendisini. Kim bilir hangi garibanlari dolandiriyo su anda

Ekleme:

Kardes beni sen ilet adminlere .onlar benim nickime girip baksinlar belki eski msjlari tekrar bulabilirler.

Metin msn konusmalarini bolu beyine ver gerekeni yapsin
Yöneticilerle konuştum, silinen pmler geri getirilemiyor maalesef

kadirguney

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yöneticilerle konuştum, silinen pmler geri getirilemiyor maalesef

Keskem silmeseydim.s.s neyse artik diger uyeler dikat etsin.madem o kisi haylen bir acklama.bile yapmadan sabahtan beri formda online dolasiyosa yapcak bisey yok.umarim kimsenin basi yanmaz.yine de hersey icin sagol bolu beyi

Guyo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TC nizi kimseye vermeyin arkadaşlar başınıza bin türlü iş gelir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi