İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forumda konu açın adwords'ü kapın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

desperrado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
webmaster bölümünde 250 konu açan adwods kupon vereceğim.
250 konu 1 kupon.

adres için pm atınız

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ah - rep korkusu, şimdi burda içimi dökerdim yoksa :D

NaCReS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar merak etmeyin, hepmizi anlayışlıyız... sonuçta arz-talep piyasası.. kimseye bişe dediğimiz yok.. küçük bi espri yaptım sadece... bu kadar üstüme gelmeyin :)

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bi kere ben 500 mesaja 25 ytl almıştım bi forumdan :D

bi adwords 1 ytl bile değil artık :) bence düşünmelisin tavsiyem

A

alper120

Misafir
Başka konularada açma varsa geleyim ben .... Eğer varsa başka konularada açma pm atın...

E

echo

Misafir
ya alınmayın ama söylemek zorundayım biraz garip olmamışmı yani teşvik yerine dalga konusu olmuş

sonuçta 1 kupon 1$ desek -ki değil- 1/250=0,004 $ bence daha makul bişey bulunmalı. rep felan vericez deseniz 250 değilde herkes bi 50 konu açar gibi.

desperrado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Makul bir şey nedir diye başlık açmadım arkadaşlar.
Şartlar bunlar isteyen atar isteyen atmaz.
İş güzarlığın Lüzümü yok.

E

echo

Misafir
yok canım yani adword kuponu nedir ne değildir fazla bilmeyen biri açar 250 konu sonra beklediğini alamaz felan ii olmaz yani

bilen adamda açmıyacaktır kanımca

desperrado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
echo' Alıntı:
yok canım yani adword kuponu nedir ne değildir fazla bilmeyen biri açar 250 konu sonra beklediğini alamaz felan ii olmaz yani

bilen adamda açmıyacaktır kanımca
Sen ve senin gibiler yüzünden alışveriş ve satışlar gerçekleşmemektedir.
Artı orada kurduğun cümleye dikkat et.Aşağıdaki başlığı oku.
http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=28443
Ve referansları gör çamur at izi kalsın yapma.Sorunlu biriysen yaz buraya sorununu çözelim.
Kaç tane kupon istiyorsun 250 konu için?
Yada artık sus sana kupon vereyim.

E

echo

Misafir
Sen ve senin gibiler yüzünden alışveriş ve satışlar gerçekleşmemektedir.

sen ve senin gibiler demekle neyi kastediyorsun benim bugüne kadar kimseyle bi sorunum olmadı olmazda inş. hep alttan almaya çalışıyorum.insanların kalbini kırmamaya özen gösteriyorum.

ikincisi sen hala sana vermek istediğim mesajı anlamadın ben sana kibarca bu başlığın dalga geçmek için açıldığı izlenimi söylemeye çalışıyorum.sen ii düşündün kupon veririm dedin ama bişeyi unuttun: kimse 1 dolar için o kadar yükün altına girmez en azından bilen biri.

ben bu davranışının yanlış olduğunu düşünüyorum. sonuçta burası forum yanlış bişey gördüysem bunu açıkca söylemeliyim.

Yada artık sus sana kupon vereyim.

reklam kokan hareketler bunlar dess :D

schumifan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanlış anlamayında google bi promosyon yaptı a.k. valla, tamam alın kullanın vs..de, artık boku cikacak noktada herşeyede kupon denmezki

türk milleti işte bedava kelimesi geçmesin yeterki içinde.

A

Airborne

Misafir
Ya iyinetliler,
ayip yakismiyor sizlere. Desperrado bir öneride bulunmus. Isteyen kabul eder isteyen etmez. Ama böyle yikici baltalayici elestiriler foruma gercekten yakismiyor.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Arkadaşlar bildiginiz üzere teknolojitelevizyonu.com geçen günlerde heklenmişti ve 560 mb lik bir vbulletin sql i vardır bunun 70 mb si üyelerdir. geri kalan 490 mb si forumlar konular ve mesajlardır.

Yaklaşık 1 milyon mesaj ve yüzbinlerce aktif konunun sql i elimde bulunmaktadir. isteyenler p.m yolu ile görüşebilirler.

dipnot: olurmu oyle şey diyenler için: http://www.grisapka.org/files/teknotv.rar bu sadece uyelerin sql dosyasıdır 130.000 üstü uye ve emailleri buradadır.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yapmayı düşündüğüm için diğil ama hem konuya geri dönülmesi hemde ilgilenicek arkadaşların bilgilendirilmesi açısından gerekli bir soru bence c/p konu kabul ediyormusunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5