İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

forumda neler oluyor

relax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar eskiden forum.iyinet.com da hep bilgi amacli seyler paylasiliyodu ama son bir aydir sacma sapan tartismalar sidik yarislari var ne oldu acaba herseyi ogrendik ogrettikde sira bunlarami geldi???

A

altar

Misafir
insanlar artık paylaşınca kaybettiklerini anlamaya başladılar da ondan.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
altar' Alıntı:
insanlar artık paylaşınca kaybettiklerini anlamaya başladılar da ondan.

bencede öyle..sedo falan filan..dolu sey paylasildi..x kisisinden x bilgiyi ögrenen adam gidip onun kuyusunu kazmaya calisti..gereksiz amaci olmayan tartismalar falan filan...cart curt bir sürü olay..

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
OnurSqL' Alıntı:
bencede öyle..sedo falan filan..dolu sey paylasildi..x kisisinden x bilgiyi ögrenen adam gidip onun kuyusunu kazmaya calisti..gereksiz amaci olmayan tartismalar falan filan...cart curt bir sürü olay..

bu yoruma katılmamak elde değil..

M

Maxi

Misafir
OnurSqL' Alıntı:
Bizzat yaşadım. Yaşadığımıda burada belgelerle ortaya koymuştum :)
Gerçekten öyle. Şimdi yeni açtığım sitelerin isimlerini kimse bilmiyor. Burada tanıtmıyorum. Whois bilgileri farklı. Vs vs.
Artık böyle. Burada birşey sormayı düşünmüyorum bile. Çünkü burada soracağım soruyu yanıtlayacak kişiler zaten msn listemde bulunuyor.
Ben öğrenirken başkaları öğrenmesin. Ne gerek varki. Şimdi çok şükür rahatım.
Sedo dahil süper para kazanıyorum. Ama hangi domainlerden, nasıl kazandığımı bilen yok. Olmamasıda ne kadar güzel anlatılmaz, yaşanır :)
Saygılar felan.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5