İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forumda Renk

WebStyle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaslar . Forumda neden acaba renk olayı yok . Admin , Vip Üye rengi , Modların rengi vs. olsa daha iyi olur . Sizlerin görüşlerini almak istedim ? Tesekkürler

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eskiden vardı, fakat böyle daha iyi olacağı kanısıyla kaldırıldı. renk ayrımı olmaması daha güzel zaten.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Renk ayrımına bencede gerek yok, ne o ırk ayrımı gibi, hepimiz buranın üyesiyiz değil mi.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Renk ayrımını az önce başka bir yerde gördüm. Hiç hoş degil bencede insan ayırımı gibi, ne kadar mesaj yazarsan turuncu ,yeşil tuvaf burdaki bu ayırımsız renk güzel dogal kalmak en iyisi buda benim fikrim.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
bence kişinin duygu haline göre rengi değişsin " neşeli,kızgın,pin bekliyor züğürt" :p

damAster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Karşıdakinin (mesaj yazanın) kim ve ne yetkide olduğunu bi bakışta görmeden mesajlaşmak, bilginin, görüşlerin ve fikirlerin daha demokratik ve doğal oluşacağı kanısındayım. Renksiz bir foruma evet :=)

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Mavinin tonları olabilir ama...

Junior member ... Diamond member arası mavi tonları, açıktan koyuya doğru...

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Kim burada mod., kim admin zaten herkes tarafından biliniyor. Renk olayı sadece formalite olur.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
bence forumun genel rengi değişmeli, ne o yıllardır masmavi :)

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üyeleri renklendirmek, nedense bana pek bir çocukca, amatörce gibi geliyor..
Profesyonel çözümlerde bu tip mevzular olmaz, daha sade ve basit arayüz sunulur, önemli olan içeriğin kalitesidir.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Off ya olmaz böle bişey bu konuya mesaj yazanlardan bazıları diğer sitelerde kendilerini renkli yapmak için paralar ödediler şimdi de gelmiş evet ya iyi olmuyor diyor ...
Komik ya hay Allah'ım Yarabbimmm :D:D

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Değişiklik isteyen avatarını değiştirsin. Yetmezse imzasını. O da yetmezse benim avatarımıda kiralayabilirim :p

Bu arada evet ploop pembe olsun.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Off ya olmaz böle bişey bu konuya mesaj yazanlardan bazıları diğer sitelerde kendilerini renkli yapmak için paralar ödediler şimdi de gelmiş evet ya iyi olmuyor diyor ...
Komik ya hay Allah'ım Yarabbimmm :D:D

Aaa taşmı atıyorsun banada:)
Renk için degil iş inattı...

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Komik ya hay Allah'ım Yarabbimmm

hadi canım :D
hayret ve endişe duydum valla :D
böle adamlar var ha :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5