İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forumda, Yasakları Olmayan, Sadece Ücret Vererek Kayıt Olan Üyelere Açık, VIP Bölümü

Forumda VIP Bölümü İstermisiniz

• Evet

Kullanılan: 13 22.8%
  • Hayır

Kullanılan: 44 77.2%

• Kullanılan toplam oy
    57
  • Anket kapatılmış .

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım bir yanlış anlama söz konusu.
Forumumuzun illegal işlerle işi olmaz.

Yazımda zaten illegal olmamış olur yazmıştım iyinet . Scripti yazdırdığın kişi ile anlaşıp tamamen dağıtım hakkının sana ait olması ve vip bölümünde dağıtmanın illegal bir tarafı yokki . Benim bu düşüncemin çıkış noktası " neden vip üye olsunlar? " idi . Yazmışlar bak başka forumlarda vip üye olup memnun kalmayanlar var . Yazdıracağın scriptleri dağıtma hakkıyla beraber alırsan illegal olmaz . dsngr yada Caesar bazen script satarken tüm hakları ile satıyorum diyor , bunun gibi demek istedim . Yanlış anlamışsın ben tam tersine vip bölümünün illegal paylaşım değil legal paylaşım olmasını istiyorum . Bu şekilde bir sistem olursa vip bölümü olsun derim .

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Yazımda zaten illegal olmamış olur yazmıştım iyinet . Scripti yazdırdığın kişi ile anlaşıp tamamen dağıtım hakkının sana ait olması ve vip bölümünde dağıtmanın illegal bir tarafı yokki . Benim bu düşüncemin çıkış noktası " neden vip üye olsunlar? " idi . Yazmışlar bak başka forumlarda vip üye olup memnun kalmayanlar var . Yazdıracağın scriptleri dağıtma hakkıyla beraber alırsan illegal olmaz . dsngr yada Caesar bazen script satarken tüm hakları ile satıyorum diyor , bunun gibi demek istedim . Yanlış anlamışsın ben tam tersine vip bölümünün illegal paylaşım değil legal paylaşım olmasını istiyorum . Bu şekilde bir sistem olursa vip bölümü olsun derim .

ben sana katılıyorum ancak mesela 10 vip üyesi olursa 10 u da bu scripti kullanmak zorunda hissetçektir. ve hepsi kullanırsada bi değeri kalmaz zaten

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63

Mesajini istersen birdaha oku.
Simdi ben sana soyle yazsam sen ne dusunursun:
Düşündüm nasıl beyefendi.net hit alir diye . illegal paylaşımlar için çok hit alamazsin sanırım.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
vip bölümü biraz ayrımcılık olabilir, ama absürt,mp3,... vs siteler için başka çözüm yok.Eğer bu tür satışlar veya sorunlar vs yoğun oluyorsa açılması gerekli.

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Vip Bölümü Olsun.

Ücretsiz Olsun.

Vip Olmak İçin Üyeler İlgili Kişiye P.M Atsın.Ama Vip Olmak İçin Şartlar Olsun. Ör: En Az 2 Yıllık Üye, 500 yada 1000 Dolu İçerikli Mesajı Geçmiş Olmalı Gibi.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
iyinet'e diğer forumlardan farklı, seviyeli ve belli bir düzeyde olduğu için giriyorum. abuk subuk işlere göz yumulmadığı için...

parasını veren, benim göremediğim bir yerde absürt ticaret yapacaksa, bu işin "iyi" liği pek kalmaz. benim nacizane görüşüm budur.

ayrıca, diğer düzenlemeleri yaparken anket açmayan, açıklama yapmayan yöneticilerin bu düzenleme için önceden neden nabız yokladığına anlam veremedim.

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet'e diğer forumlardan farklı, seviyeli ve belli bir düzeyde olduğu için giriyorum. abuk subuk işlere göz yumulmadığı için...

parasını veren, benim göremediğim bir yerde absürt ticaret yapacaksa, bu işin "iyi" liği pek kalmaz. benim nacizane görüşüm budur.

ayrıca, diğer düzenlemeleri yaparken anket açmayan, açıklama yapmayan yöneticilerin bu düzenleme için önceden neden nabız yokladığına anlam veremedim.

katılyıorum +1

trickster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyle bir bölümün açılması sitenin genel amacını belirtildiği gibi bozacaktır. vip diye bir bölüm açıldığını var sayarsak forumun ziyaret oranınada bi etki yaratacağı kesin.

ayrıca forumun tasarımında da bir kaç oynama yapılmış. bu oynama pek iyi olmamış gibi. kullanımı oldukça zorlaştırıyor. tüm forumların genel olarak dizilmesi daha rahat kullanılmasına olanak sağlıyordu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5