İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forumda, Yasakları Olmayan, Sadece Ücret Vererek Kayıt Olan Üyelere Açık, VIP Bölümü

Forumda VIP Bölümü İstermisiniz

• Evet

Kullanılan: 13 22.8%
  • Hayır

Kullanılan: 44 77.2%

• Kullanılan toplam oy
    57
  • Anket kapatılmış .

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Forumda, Yasakları Olmayan, Sadece Ücret Vererek Kayıt Olan Üyelere Açık, VIP Bölümü Olsun İstermisiniz?

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bence ya tüm forum VIP olmalı, yani üyelik paralı olmalı ya da hiçbir forum paralı olmamalı.

Neden mi?
Çünkü özel forumlar açılacak, millet bir hevesle özel paylaşım yapacak. Sonra bir yerde tıkanacak bu özel paylaşımlar. Sonra millet sızlanmaya başlayacak. Hani paramın hakkı diyecek, demese bile bunu düşünmeye başlayacak. Ayrıca oraya paylaşılanları dışarı sızdıracak birkaç kişi. Ondan sonra oranın bir anlamı kalmayacak. Ama tüm forum VIP olursa, hangi birini dışarıdaki arkadaşına sızdıracağını kestiremez. Yani adam özel forumda paylaşılanları tek elden teslim edebilecekken, tüm forumdakileri kopyalayamaz.

Tabi bu da cesaret isteyen bir iş. Üyelerin forumdan soğuma olasılığı var. O yüzden oyum negatif oldu.

---
Bu arada iyinet sende biraz değişiklik gördüm. Yazı stilinde değişme var gibi. Her kelimenin ilk harfini büyük yazmazdın sen. Site sahibi mi değişti yoksa benim kafam mı bozuk, bana mı öyle geldi. :) ya da şu anda Türkiye'desin. :p

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Alıntı : Yasakları Olmayan

Bu konuyu örnekleme ile açmanız mümkün mü acaba ??

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Paralı bölümün bana ne getirisi olacak. Orada kim neyi öğretecek para karşılığında.
Eğer paylaşım yapan kişilere ücret ödenecekse, yani üyeler hem ödeyip hem kazanabilecekse o zaman güzel olur.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Bu arada iyinet sende biraz değişiklik gördüm. Yazı stilinde değişme var gibi. Her kelimenin ilk harfini büyük yazmazdın sen. Site sahibi mi değişti yoksa benim kafam mı bozuk, bana mı öyle geldi. :)

Site sahibi aynı, Türkçe klavye uyumu sendromu diyebiliriz buna...

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Legal absürt
PM ile yapmak zorunda kaldığınız alışverisler

Anlaşıldı benim hiç bir zaman işim olmayacağı bir bölüm teşekkürler..

Unutmayın bu forum elegantlığını koruyorsa biraz da yukardaki olayların olmamasındandır.. Bu benim görüşüm belki de öyle değildir

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
vip olursa millet(yani ben:)) bi hizmet bekliyecektir ,sonuçta sadece pm le yapılabilen şeyleri yapmak için kimse viplik istemez.Ama diyosunuz ki bütün forumu paralı yapapıp bildiklerimizi paylaşcaz ozman neden olmasın

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece üyelere acık bi bölüm yapılsa ve bu işler burdan yürütülse daha ii olur.
mathiazbars ın dediği doğru vip olurda para veren üyeler daha farklı hizmetler bekliyecektir.

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sunucu parasını çıkaramayanlar ayrıca birçok öğrenci var. para vermemek için değil ama veremeyecekler için olmasın bence..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence olmalı böyle bir bölüm. ama para vermeyenler görebilsin mesajları yoksa anlamı kalmaz :)

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
absürt vb değil de, ücretsiz ama herkese açık olmayan bir bölüm olsa güzel olabilir. Bazı konularda kimbilir buna kim ne diycek diye düşünüp kendimi kısıtlamak sıkıntı veriyor.

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
baska bır forumda gold uyeyım acıkcası ucretlı uyelık beklentılerım husranla sonuclandı,özel bılgı ve dıger paylasımlara rastlamadım,eger bunu hakkı verılecekse eyvallah guzel bır uygulama olur,bu ısten cıddı kazanımlar elde edenler var,yatırım olrak gorenler var onlar ıcın cazıp olacaktır

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Düşündüm nasıl üye olur buradakiler diye . illegal paylaşımlar için çok üye çıkmaz sanırım . Ama şu şekilde yaparsan olabilir . Atıyorum aylık 30 ytl üyelik
100 kişi üye olsa 3000 ytl yapar . bu paranın 1000 er ytlsi ile her ay burada uzmanlaşmış kişilere teklif verirsin dağıtım hakkı sana ait olmak kaydı ile .Her ay 2 süper script yaptırırsın orada paylaşıma sunarsın . Kalanını kar etmiş olursun böylece üye olanlar kaliteli scriptlere sahip olur zamanla . Şimdi desen önümüzdeki ay yonja gibi bir script yazdırdık paylaşıma sunuyoruz kaç üye çıkar kimbilir :) Zorlasan biraz şansını okey tavla dağıtırsın be ne olacak . yazdırırsın 7000 dolara dağıtım hakkı sende olmak şartıyla , gold üyelere dersin 5 ay script yok size okey tavla dağıtacağım millet 5 ay bekler seve seve . (böyle olursa hem illegalde olmaz webmasterlerde para kazanır .)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Düşündüm nasıl üye olur buradakiler diye . illegal paylaşımlar için çok üye çıkmaz sanırım . Ama şu şekilde yaparsan olabilir . Atıyorum aylık 30 ytl üyelik
100 kişi üye olsa 3000 ytl yapar . bu paranın 1000 er ytlsi ile her ay burada uzmanlaşmış kişilere teklif verirsin dağıtım hakkı sana ait olmak kaydı ile .Her ay 2 süper script yaptırırsın orada paylaşıma sunarsın . Kalanını kar etmiş olursun böylece üye olanlar kaliteli scriptlere sahip olur zamanla . Şimdi desen önümüzdeki ay yonja gibi bir script yazdırdık paylaşıma sunuyoruz kaç üye çıkar kimbilir :) Zorlasan biraz şansını okey tavla dağıtırsın be ne olacak . yazdırırsın 7000 dolara dağıtım hakkı sende olmak şartıyla , gold üyelere dersin 5 ay script yok size okey tavla dağıtacağım millet 5 ay bekler seve seve . (böyle olursa hem illegalde olmaz webmasterlerde para kazanır .)

Sanırım bir yanlış anlama söz konusu.
Forumumuzun illegal işlerle işi olmaz.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Vip üyelik olursa şöyle bir sorun çıkabilir;

"Sende kim oluyorsun mahmut ben para ödedim bu foruma ben senden üstünüm!"

Ayrıyetten şu şekilde de yararı olur;

+Hep beraber birleştik vip olduk abi.
-Niye lan malmısınız?
+Hayır duyarlıyız. Bir çok şey öğrendiğimiz bu foruma bir katkımız olsun istedik

[KaDeSign]

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paralı bölümün bana ne getirisi olacak. Orada kim neyi öğretecek para karşılığında.
Eğer paylaşım yapan kişilere ücret ödenecekse, yani üyeler hem ödeyip hem kazanabilecekse o zaman güzel olur.

+1000000000

iyinet formatında forumlar var nette. çogu da paralı değil. paralı olması için bence ek bir hizmet verilmesi gerekir.

@caesar
duyarlılık demişsin. bir bakıma dogru fakat, dediğim gibi nette bu tür forumlar var. ve orada da bilenler var. ve öğrenilen şeyler var. hepsi paralı olursa nette dolaşılmaz!!

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
+1000000000

iyinet formatında forumlar var nette. çogu da paralı değil. paralı olması için bence ek bir hizmet verilmesi gerekir.

@caesar
duyarlılık demişsin. bir bakıma dogru fakat, dediğim gibi nette bu tür forumlar var. ve orada da bilenler var. ve öğrenilen şeyler var. hepsi paralı olursa nette dolaşılmaz!!

Sanirim basligi sonundan okudun.
Forum parali olsun yada olmasin diye birsey tartismiyoruz, bu baslik altinda sadece bir anket yapiliyor.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
WHT de bir ara premium üye olmuştum hiçbir işe yaramıyordu premium forumlarında ayda yılda bir kez konu açılır, insanlar genelde tanıdık oldukları için geyik yapardı. Burda uygulamada pek işe yarayacağını düşünmüyorum çünkü premium üye sayısı çok çok az olacağına eminim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5