İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forumdaki alt kategoriler kalsinmi kalksinmi?

Forumdaki alt kategoriler kalsinmi kalksinmi?

• Kullanılan toplam oy
    88
  • Anket kapatılmış .

GizliKral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konuları takip etmek zorlaşıyo bu haliyle eskiden daha rahat görüyorduk zorluk bu bizim için :(

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
oyum eski halinden yana. anket için geçte olsa, tebrikler...

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tüm bölümlerdeki son aktif konuları göremediğim için, bu hali ile zorluk çekiyorum. Eski haline dönsün.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Tüm bölümlerdeki son aktif konuları göremediğim için, bu hali ile zorluk çekiyorum. Eski haline dönsün.

başlıkların yanındaki giflerden hangi başlık yeni mesaj içeriyor görebilirsiniz.
subforum_new.gif

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pigeon, herşeyi anasayfada görmek varken niye uğraşalım yav zorlaştırmayın kolaylaştırın demiş büyüklerimiz:p

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Eski halinde kolaylıkla konulara erişim saglanabiliyordu. yeni sistem ile ise daha çok araştirma ve daha çok sayfa dolaşımı yapmak gerekiyor. Pratik olarak eskisi daha iyidi araştırmayı teşvik açısında şimdiki.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu şekılde daha ıyı olduğunudüşünüyorum ben :)

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
"En son Mesaj Postaladığım Konular" bu eklenti çok iyi olmuş

ramazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni başlık açtığımız konulara cevap gelip gelmediğini kontrol edebiliyorduk eski halinde, şimdikinde sadece yeni mesajlara bakarak kontrol edebiliyoruz.
eskisi daha iyiydi, ama değişmezse de sorun değil.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
"Bu hali ile kalsin" diyenlerin sayisinin bu kadar yuksek olacagini hic tahmin etmiyordum, zira bu degisiklikten sonra cok fazla tepki olusmustu.
Sonuclar cok yakin olmadikca cogunlugun istegi yonunde ilerlemeyi planliyorum.

cevirmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eski halinden kasit alt kategorisiz normal gorunum galiba,ben de yeni bir uyeyim ama oyumu attim bu gorunus forumun zenginligini gostermiyor.sanki hic bir sey yokmus gibi duruyor.ama tabiki karar sizin.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Ben uzun süredir bir çok uye sistemi yönettim kullanıcıya göre iş yapılmayacağını anladım.

@iyinet senin hatan madem kullanıcılara soracaktın neden ilk başında "böyle yapsak nasıl olur" şeklinde bir anket açmadın.

hadi açmadın madem yaptım neden kaldırılsınmı gibi abuk bir ankete gerek var. madem yapıldı kalsın, alışacaklar çünkü başka çareleri yok.

Yine söylüyorum kullanıcıya göre iş yapılmaz herkes bir havalara girmesin biz olmasak bu forumda olmazdı gibi, çünkü bu yalan.

Forumun ne kadar kullanıcıya ihtiyacı varsa kullanıcınında o kadar foruma ihtiyacı var, son günlerde izlenimlerime göre de kimse forum için birşey yapmıyor nasıl para kazanırız diye yapıyor.

Onun için forumu çok seviyorum gibi inanılması güç cümlererede gerek yok.

Ben kalmasından yanayım, ona bakılırsa online kullanıcılarında kalmasından yanaydım ama kimse bize birşey sormadı onu kaldırırken.

Onun için ya o online kullanıcılar gelsin mi kalksın mı anketi açılsın ya da numaradan açılmış olan bu ankete bir son verilsin hiç birşey eski haline gelmesin.

Kaş yaparken göz çıkarmayalım ya herşey sorulsun yada bilindiği gibi yapılsın.

(bilindiği gibi yapılması daha mantıklı)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Ben uzun süredir bir çok uye sistemi yönettim kullanıcıya göre iş yapılmayacağını anladım.

@iyinet senin hatan madem kullanıcılara soracaktın neden ilk başında "böyle yapsak nasıl olur" şeklinde bir anket açmadın.

hadi açmadın madem yaptım neden kaldırılsınmı gibi abuk bir ankete gerek var. madem yapıldı kalsın, alışacaklar çünkü başka çareleri yok.

Yine söylüyorum kullanıcıya göre iş yapılmaz herkes bir havalara girmesin biz olmasak bu forumda olmazdı gibi, çünkü bu yalan.

Forumun ne kadar kullanıcıya ihtiyacı varsa kullanıcınında o kadar foruma ihtiyacı var, son günlerde izlenimlerime göre de kimse forum için birşey yapmıyor nasıl para kazanırız diye yapıyor.

Onun için forumu çok seviyorum gibi inanılması güç cümlererede gerek yok.

Ben kalmasından yanayım, ona bakılırsa online kullanıcılarında kalmasından yanaydım ama kimse bize birşey sormadı onu kaldırırken.

Onun için ya o online kullanıcılar gelsin mi kalksın mı anketi açılsın ya da numaradan açılmış olan bu ankete bir son verilsin hiç birşey eski haline gelmesin.

Kaş yaparken göz çıkarmayalım ya herşey sorulsun yada bilindiği gibi yapılsın.

(bilindiği gibi yapılması daha mantıklı)

Boyle bir anketi sonradan yapmamin nedeni, kullanicilarin bir sure forumu bu hali ile denemeleri ve kullanmalari icin. Yeni bir duzene alismak ilk once zor gelir.
Yeterince sure gectigini dusundugum icin anketi acma karari verdim.
Anketi acmamdaki neden ise, ben de %100 bu sekilde olsun diye karar veremedigim icin, yani ben de ikilemde kaldim.
Yeni hali basit gorunum ve sayfa boyunun kucuk olmasi bakimindan iyi, ancak browse etmek icin gelenlere alt kategorilere girmek zor geliyor.

Online kullanicilar bolumunun kaldirilmasi konusunda bir ikilem icinde degilim, o bolumun gereksiz oldugu konusunda eminim.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Webmaster Kaynak Eğitim Tanıtım Hizmet bölümünün alt kategorileri eski haline getirilmiş sanki ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5