İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forumdaki alt kategoriler kalsinmi kalksinmi?

Forumdaki alt kategoriler kalsinmi kalksinmi?

• Kullanılan toplam oy
    88
  • Anket kapatılmış .

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Bir suredir kullandigimiz forumdaki alt kategorilerin bu sekilde yapilandirilmis hali kalsinmi, yoksa eski haline mi donsun?

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
kalsın yahu kalsın böyle çok güzel çok uzuyor aşağıya doğru ayrıyetten sql sorgusu yoğunlaşıyor çükü son başlıkları falan hepsi için detaylı gösteriyor. forumun hızı ve geleceği için böyle olması daha güzel.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
vay be bi zamanlar açılan forum görünümü hakkında konusuna verip veriştirenler nerde acaba, orda aşırı bir üstünlük vardı eski haline dönülsün diye ama burda nedense gerileme görüyorum. Ben eski halinden çok memmundum

caesar sql sorgusundan bahsetmiş iyi güzel demişte bu alt forumların alt altalta görünmeside bir eklenti ile oluyor ;)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Yok, eklenti ile degil, vbulletin forum ayarlarindan forumu alt forum haline getirmek yeterli.

alt altalta görünüm olayı bildiğim kadarıyla yan yana dizilimiş gibi görünmde geçerli idi alt altalta yapmak için bir eklenti gerekiyordu ama iki yıldır vbulletin kullanmıyorum bu olayı sürüm içinde default yapmış olabilirler ona bişi diyemem.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
alt altalta görünüm olayı bildiğim kadarıyla yan yana dizilimiş gibi görünmde geçerli idi alt altalta yapmak için bir eklenti gerekiyordu ama iki yıldır vbulletin kullanmıyorum bu olayı sürüm içinde default yapmış olabilirler ona bişi diyemem.

Alt forumlar icin bir ayrac (delimiter) tanimli.
Normalde bu ayrac ", " seklinde.
Ayraci "<br />" yapinca alt forumlar alt alta cikiyor.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Cogunlugun istegine uyacagim, bekleyip gorecegiz.
Oylarinizi kullanin.

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gerçekci olmak gerekirse ben eski halini daha çok seviyordum .Her bölüme bakıyordum şöyle üstten , ama artık öyle olmuyor maalesef eski hali daha iyiiydir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5