İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

forumdaki kendini zeki olarak sanan arkadaşara

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu forum saygınlığı ile bilinirdi ve öylede ama burayı çocuk yuvasına ve bi,r takım üçkağıtçıların planlarına alte edilen bir yer getirilmeye başlandı... :mad:

bazı arkadaşlarımız kendisini sedodan yetkili gibi gösterip onlarca arkadaşımızı salak yerine koyması ile kalmayıp özel meselesini bu foruma yansıtmaktadır.
bu arkadaşımızın iyinete düzenlediği saldırılar ve iyinette kaç kez banlanıp aldığı yeni kullanıcı adlarını bilmeyen yoktur hatta bu arkadaşımız forum.iyinete yazdığı küfürlü yazıları da ve iyinetadmine ettiği hakaretleride unutuk sanmayın.....

şunu istiyorum lütfen ama lütfen bu güzel foruma kişisel tartışmalarınızı dönüştürüceğiniz bir savaş haline getirmeyin seviyeli bir şekilde konular çervesince yorumlar yapacağımız bir yeri 2-3 kişi yüzünden kirletmeyelim...

ayrıca forumda özellikle bazı arkadaşlarımıza son günlerde karalama kanpanyası gördüm ve bunlara htlm sayfası yapılarak resmen aşağılanmak istediği gördüm...
bu arkadaşlarımız belki bu loglarda samimiyetlerinden bazı şeyleri yazmış olabilir ama tek taraflı olarak yargılamamak gerekir diye düşünüyorum sonuçta onlarda birer değerli arkadaşlarımızdan biri bir çırpıda silemeyiz....

bazı şahıslar bıkmak usunmadan da yüzlerce kez banlasada bu foruma geri gelecek ve insanların huzurlarını bozmaya ve ortamı yozlaştırmaya devam edecktir arkadaşlar lütfen bu kişileri bence muhataba bile almayınız hatta onlara mesaj yazmaya bile değmez bunu bilen biliyor zaten...
bu mesajım bazı kişiler yüzünden tepki çekebilir ama ben en samimi duygularımla gerçekleri tarafsız bir şekilde anlatmaya çalıştım..

Lütfen herkesi sağduyuya davet ediyorum........

Saygılarımla..........ALcA

A

ArKi!

Misafir
:) Hersey tozpembe tabii. Sen sirtindan vurulmak ne demektir biliyormusun ? Senin yüzüne gülen bir insanin seni 3. şahıslara ispiyonlaması ne demektir biliyormusun ?
Bilmiyorsun. Bende seni kimin kiraladıgını bilmiyorum. Ama tahmin edebiliyorum. Bir tanesi az once yol aldı forumdan. Bende senin gibileri muattap olarak gormuyorum.
Hadi canım git kumda oyna.

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ArKi!' Alıntı:
:) Hersey tozpembe tabii. Sen sirtindan vurulmak ne demektir biliyormusun ? Senin yüzüne gülen bir insanin seni 3. şahıslara ispiyonlaması ne demektir biliyormusun ?
Bilmiyorsun. Bende seni kimin kiraladıgını bilmiyorum. Ama tahmin edebiliyorum. Bir tanesi az once yol aldı forumdan. Bende senin gibileri muattap olarak gormuyorum.
Hadi canım git kumda oyna.

demekki burdaki yazdıklarımın hepsi sizin içinmiş ben bir yazı yazdım ve sizde bunun üzerine atladınız .....
demek onca şeyi yapan sizdiniz ve nerde bir konu olsa sazan gibi atlıyorsun sizin bir işiniz gücünüz yok mu boş boş yazılar yazmak dışında anlayamadım ....
ben sadece bu forumda taraflı tarafsız dürüstün yanındayım ve arkadaşıyım onlar kendilerini biliyor zaten :)

A

ArKi!

Misafir
alca' Alıntı:
burayı çocuk yuvasına ve bir takım üçkağıtçıların planlarına alte edilen bir yer getirilmeye başlandı...
bazı arkadaşlarımız kendisini sedodan yetkili gibi gösterip onlarca arkadaşımızı salak yerine koyması ile kalmayıp özel meselesini bu foruma yansıtmaktadır.
bu arkadaşımızın iyinete düzenlediği saldırılar ve iyinette kaç kez banlanıp aldığı yeni kullanıcı adlarını bilmeyen yoktur hatta bu arkadaşımız forum.iyinete yazdığı küfürlü yazıları da ve iyinetadmine ettiği hakaretleride unutuk sanmayın.....
1 : Evet seninde cocuk oldugunu dusunuyorum. Cocuk degilsen cocuk yuvasında işin ne ? Bak bizler cocuguz ve evcilik oynuyoruz.
2 : Evet bu söyledigin yetkili olayını yaptım. Bana destek verende çok oldu. Bir kac kişi eleştirdi. Onlarada saygı duyuyorum. Ancak kişisel meselem degildir.
www.chandranorth.info/hayat/genesiss.JPG bu resme bakarsan sadece benim sitelerimin adresinin olmadıgını görürsün. Yani kişisel değil.
3 : Evet Iyinet'den defalarca banlandım. Çogunluklada arkadaşlarımı savundugum için banlandım. Şimdi çıkıp birisi atakan'a, veya zeynelkoc'a, veya muratozcirpici'ya laf sokarsa yine agzima geleni soylerim yine banlanmayi goz onune alirim.
4 : Iyinet admin şu cümleleri söylemiştir : "Biz kullanıcıların yalnızca isimlerini banlıyoruz. Kendileri farklı isimlerle tekrar aramıza katılabilirler."
5 : Iyinetadmin'e defalarca küfür ettim. Ama bu küfür ettigim zamanlarda hep kendimi haksızlıga ugramış gibi hissettim. Şimdi durup dururken beni banlarsa yine ederim.
6 : Usttekilere verecegin cevaplarla bana tekrar cevap hakkı vereceksen hiç boşuna yazma. Bu şarkı burada bitmez. ;)

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ArKi!' Alıntı:
1 : Evet seninde cocuk oldugunu dusunuyorum. Cocuk degilsen cocuk yuvasında işin ne ? Bak bizler cocuguz ve evcilik oynuyoruz.
2 : Evet bu söyledigin yetkili olayını yaptım. Bana destek verende çok oldu. Bir kac kişi eleştirdi. Onlarada saygı duyuyorum. Ancak kişisel meselem degildir.
www.chandranorth.info/hayat/genesiss.JPG bu resme bakarsan sadece benim sitelerimin adresinin olmadıgını görürsün. Yani kişisel değil.
3 : Evet Iyinet'den defalarca banlandım. Çogunluklada arkadaşlarımı savundugum için banlandım. Şimdi çıkıp birisi atakan'a, veya zeynelkoc'a, veya muratozcirpici'ya laf sokarsa yine agzima geleni soylerim yine banlanmayi goz onune alirim.
4 : Iyinet admin şu cümleleri söylemiştir : "Biz kullanıcıların yalnızca isimlerini banlıyoruz. Kendileri farklı isimlerle tekrar aramıza katılabilirler."
5 : Iyinetadmin'e defalarca küfür ettim. Ama bu küfür ettigim zamanlarda hep kendimi haksızlıga ugramış gibi hissettim. Şimdi durup dururken beni banlarsa yine ederim.
6 : Usttekilere verecegin cevaplarla bana tekrar cevap hakkı vereceksen hiç boşuna yazma. Bu şarkı burada bitmez. ;)

merak etme bu yaptığın boş işlerle herzaman olduğu gibi layık olduğun saygıyı göreceğine eminim :)

E

erotikbul

Misafir
ArKi!' Alıntı:

Orada yazanlarda şikayet var mı ? Allah için çıkın bana söyleyin, geçen ay sadece bunu göndermiştim sedo'ya. Geçen ay aynı yöntemi kullanan arkadaşları yazdım, yani link verme olayını. Geçen ay onlar alırken ben alamadım. Bu ay hiç bir şey değişmedi, sedo bana ödedi fakat bu arkadaşlarımızdan bazılarına ödemedi. Ve benim büyük miktarımı yediler, neyse afiyet olsun ne diyeyim.

Neyse, bu tartışma böyle bitmez. Boşa kürek çekiyoruz gibi. Şahsen, olaydan sonra benle ilişkisini kesen, bana zararı olan olmayan herkese başarılar diliyorum, başka da bir şey demiyorum. Onlardan da aynı şeyi bekliyorum.

T

türkelit

Misafir
sen futbol takip etmiyorsun galiba? etseydin bu yazdıklarının boşa olduğunu anlardın..etseydin anlardın bizim milletimize lütfen yapmayın denilmeyeceğini..etseydin anlardın bizim millete yapmayın yerine yapın denilmesi gerektiğini..biz bunalıma girmiş bir milletiz herşeyin aksini yaparız..sen yapma dersen ben aksini yaparım..küfür etme dersen küfür ederim..et dersen etmeeem..sen deprem olacak dersen ben kireçten ev yaparım..kesinlikle deprem yok desen de ben sığınak gibi çelik beton dökerim..sen alim desen ben zalim olurum..zalim desen alim olurum ...sırf sen dedin diye... alışmışız biz neme lazım'a..biz türküz dünyaya bedeliz..küfür etmekte birinciyiz.. 80 milyonuz..bir avuç ermeni dünyaya neleri kabul ettirmiş..neme lazım ?? Bize kesinlikle yapma etme..yıkma yakma..sövme sıç**a..denilmemeli..tam aksini istemelisinki bizden bizde tam aksini yapalım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5