İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forumdan en iyi nasıl para kazanırım

Ghosttt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın, forumyokyok.com adında forum sitem var daha önce google adsense reklamları kullnadım 100$ olunca geçersiz reklam tıklamaları nedeniyle paramı vermediler, sizce şimdi para kazanmak adına ne yapabilirim, nerelerden reklam alsam daha iyi olur ve sitede eksik gördüğünüz birşeyler varmıdır konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum ?

Ghosttt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu hakkında bilgisi olan yada yönlendirebilecek olan yokmudur arkadaşlar ?

Ghosttt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumyokyok.com sitemi bir taraftan satmayı diğer taraftanda devam ettirmeyi düşünüyorum, alexa sıralamasıda 640.000 lere geldi, sizce nerelerden reklam alıp banner koysam kazanırım ?

MaTRiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cpmfunu dene kardeşim ben günlük rahat 25 tl alıyorum net çekmek için parayı 30 $ olamsı lazım günlük sitenin hiti 1000 vs boşver. Benimki 250 000 500 000 arası gelir iyi geliyor.

Bide kardeşim burası ölmüş iyinet eskisi gibi değil kimse cevap yazmıyor artık

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5