İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forumenerji.NeT Satılıktır

iyihost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site Adresi: www.forumenerji.net
İstenilen Fiyat: 300 YTL
Site Konusu: Site Genel İçeriklidir
Günlük Hit Bilgisi: Günlük gelen üye sayısı 60 ın altına düşmemektedir(istisnalar hariç) 1.5 K Hit
Hosting Dahilmidir: Hosting Dahil
Yazılım Kullanılıyorsa Lisansı dahilmi: Vbulletin Kullanılıyor.Lisans Dahil Değildir
Banlı Olduğu Sponsor ve Arama motoru Varmı: Banlı Olduğu Herhangi Bir Arama Motororu Yoktur
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb: Lisans DahiL Değildir

Pr Değeri: PageRank 2
Alexa Sıralaması Linki: 230.982
Üye varsa , üye sayısı : Üyeler: 8.440

NOT: Siteyi Satma nedenim derslerime engel oluyor.Bu site yüzünden 1 yıl sınıf tekrarı yaptım ama vbulletini iyice kavramıştım bir çok destek sitesinde modluk yaptım fakat artık derslerle ve ailemle ilgilenmek istiyorum bunun içinde siteyi satmam gerekiyor. Alacak kişi gerçekten çok şanslıdır.Çünkü ben bu siteye gerçekten çok emek verdim tamamen alın teriyle yapılmıştır el değmemiş Neyse arkadaslar alacak arkadasa hayırlı olsun diyorum.Kalın Sağlıcakla

İletişim için
[email protected]
ekleyebilirsiniz.

punisher_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar acil ihtiyactan dolayı fiyat 300 ytl olmuştur bilginize

bigdump

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
2
paraya ihtiyacım var yazmışsın ?

benim sana i beklifim vardı
site ile takas yapar mısın ?
1-2 k site

!_D

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel Bir Siteydi Satılmasına Üzüldüm. Alıcak Kişi Çok Şanslı Bence.

maddogtr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer satılmadıysa goruse bılırız fakat fıyatta bırseyler yaparsan...

punisher_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır kardesim satılmadı ama fiyatta birşeyler yapmak gibi bir durumumuz yok 400 den 300 e indirdik daha aşağısı bizim zararımıza oluyor [email protected] almak istersen görüşelim

Nevfel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenin içeriği gerçektende güzel bende takılıyorum arada bir 300 ytl ücret aslında bekde büyük para değil kendi forum sitem olmasa alırdım :)

punisher_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eywallah kardesim alacak kişi gerçekten çok şanslı site gün geçtikçe daha çok üye çekmekte günde en az 60 üye garanti dün 85 olmuş

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5