İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forumla İlgili Önerileriniz, Sorunlarınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Forumumuzda son dönemlerde yaptığımız yenileme çalışmalarının gözle görülür bir çok olumlu etkisini gözlemlemekteyiz. Bunların dışında gerçekleştireceğimiz bir çok proje ve çalışmalarımız da olacaktır.

Forumla ilgili düşünce ve önerilerinizi bekliyoruz.

Teşekkürler :)

Tek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Profil paneline girince son yazdigim mesajlar bolumu yapailabilirmi r10 daki gibi burdakiler farkli?

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
Üst taraftaki odeme.net reklamı bence ordan kaldırılmalı onun yerine eskisi gibi banner reklam olması daha güzel olacaktır.

H

halilarici

Misafir
İstatislikler anasayfaya gelmesi çok iyi bir durum oluşturacaktır.ş
Bir takibime göre istatislikler olunca konuya bakanların sayısı kat ve kat artarken istatistik sayfası kalkınca konuların bakılma oranının kat ve kat düştüğünü gördüm.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Maus ile yazıların üstünden geçince hızlı alıntı paneli çıkıyor. O panelin kullanım oranı nedir bilmiyorum ama, kendi adıma o eklentinin kaldırılmasından yanayım. Bazen yazıları okurken maus ile üstünden geçiyorum, zırt diye o panel çıkıyor.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
vBulletin orjinal ifadeler tekrar eklenmeli , Paylaşım ekibi adı altında toplanan grup üyelerine gizli gezinebilme özelliği atanmalı ve iyinet.com - Webmaster adresine giriş indexi oluşturulmalı , ayrıca resim boyutlandırması eklentisinde yeni bir güncellemeye gidilmeli lightbox şeklinde kötü bir görüntü sağlamakta.

=HitcH;1170483]Maus ile yazıların üstünden geçince hızlı alıntı paneli çıkıyor. O panelin kullanım oranı nedir bilmiyorum ama, kendi adıma o eklentinin kaldırılmasından yanayım. Bazen yazıları okurken maus ile üstünden geçiyorum, zırt diye o panel çıkıyor.

Kesinlikle görülmemiş bir amatörlük uygulaması kaldırılması taraftarıyım.

sezoakbil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Maus ile yazıların üstünden geçince hızlı alıntı paneli çıkıyor. O panelin kullanım oranı nedir bilmiyorum ama, kendi adıma o eklentinin kaldırılmasından yanayım. Bazen yazıları okurken maus ile üstünden geçiyorum, zırt diye o panel çıkıyor.

Kesinlikle kaldırılmalı.

vBulletin orjinal ifadeler tekrar eklenmeli , Paylaşım ekibi adı altında toplanan grup üyelerine gizli gezinebilme özelliği atanmalı ve iyinet.com - Webmaster adresine giriş indexi oluşturulmalı , ayrıca resim boyutlandırması eklentisinde yeni bir güncellemeye gidilmeli lightbox şeklinde kötü bir görüntü sağlamakta.

Kesinlikle görülmemiş bir amatörlük uygulaması kaldırılması taraftarıyım.

Sizin söylediklerinizden resimler için eklenti güncellenmeli ve index hazırlanması konusunda katılıyorum.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
benim isteğim dp temasının incelenmesi, güzel bir teması var, hareketli bir tema

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Şu alıntı olayını düzelttim.
Aynı şekilde ben de yazıları fare ile takip ettiğim için can sıkıyordu.

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Tema değişikliği yapılacaktı galiba, dört gözle bekliyorum. Şuan kullandığımız tema iç bunaltıcı. :)

sezoakbil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Birde özel mesajlarda gelen mesajlar kaydediliyor. Ama giden mesajlar kaydedilmiyor. Giden kutusu geri getirilip giden özel mesajlarıda kaydedilirse çok iyi olur.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Birde özel mesajlarda gelen mesajlar kaydediliyor. Ama giden mesajlar kaydedilmiyor. Giden kutusu geri getirilip giden özel mesajlarıda kaydedilirse çok iyi olur.

Gelen kutusunda klasör seçeneği ile giden kutusu seçilebiliyor.
Son 300 senedir bu böyle. :kızdım:

gail

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
hocam veritabanı hataları vbulletin ile mi alakalı?
deminden beri 2 kezdir oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5