İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forumlar İçin Adsense Yerleşimi

Mendes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumlardan para kazanmak için;
En başta söylemek gerekir ki forumlar aracılığı ile adsense'den yüksek miktarlarda para kazanmak zordur.Yok mu? Tabiki var.
Öncelikle forumlardan para kazanmak için çöplük olarak hitap edilen tipik forumlardan olmamak gerekir.Bunu nasıl yaparsınız;forumda özel makalelerin, özel yazıların vslerin olduğunu ve bir kaç konu üzerine yoğunlaşıldığını düşünürsek bu sizin sitenizn kalitesini aynı zamanda gelirinizi arttırır.

Yerleşim nasıl olmalıdır?
Yerleşimler forumun belli başlı yerlerinde olmamalıdır.Çünkü üyeler işlerine gelmediği sürece tıklamazlar.Örneğin anasayfada duran adsense reklamları hem ctr nizi düşürür hem de pek fazla tıklama olmaz.
Bu yüzden bana göre ideal yerleşim mesaj içlerine gömülmüş ve x mesaj sonradan çıkan reklamlardır.

Döküman yeni başlayan arkadaşa yardımcı olmak için yazılmıştır.Daha önce benzer döküman yazıldıysa kusura bakılmasın.
Ayrıca şunu da belirteyim adsense de çok usta değilim sadece tecrübelerime dayanarak bunları söylüyorum.Fikirleriniz varsa dinlemeye hazırım..

-Mendes

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5