İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forumlarda sitenin reklamını yapacak kişi arıyorum

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forum ve benzeri yerlerde sitenin reklam postunu yayınlayacak kişi arıyorum.
kaç sitede yayınlayabileceği ve fiyatı atarsanız sevinirim.
daha iyi fikirlere de açığım.

saygılar

McCOY35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
diğer sitelerden banlanıcak artı size geri dönüşüde olabilir aynı şekilde bunu unutmayın bence ,lk önce siteni tanıt bölümü olan yerlere ekleyin sitenizi daha iyi olur sanki

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
sizce bu yaptığınız etik mi ? diğer forum sahibinin izni olmadan onun sitesinde reklam kasman hoş mu ? şahsen benim forum siteme gelsene sana küfürü basarım.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
Forum ve benzeri yerlerde sitenin reklam postunu yayınlayacak kişi arıyorum. sence her forumda yeni site tanıtımı var mı ? 100 forumda 5 tanesinde ya bulursun ya bulamazsın buda senin için olmaz sanırım.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
adamı hemen asmaya başladınız. Parayla post kasmak ne kadar etikse bence bu yöntemde o kadar etiktir.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
adamı hemen asmaya başladınız. Parayla post kasmak ne kadar etikse bence bu yöntemde o kadar etiktir.

ortada idam midam yok meraklanma hocam. şöyle düşün biri senin forumundan konuları alıp başka bir foruma yazıyor bu etik değil peki çünkü %99 umuz aynı şeyi yapıyor ve başka sitelerden kaynak almadan yazıları yayınlıyoruz. Ve biri geldi senin siteden durmadan site reklamı yapıyor ne yaparsın ?

@WPturkiye hocam pardon ama imzayla bunu bir tutuyorsan bu konuya bulaşma sen :)

X

Xman

Misafir
Ben imzayla bir tutmuyorum sen anlamadın, adam yazmış yeni site tanıtım bölümünde diye, yani izin verilen forumlarda demiş, nasılki burda imzaya izin veriliyorsa. İzin verilen yerde tanıtım yapmak etik değilse izin verilse dahi imzaya site eklemekde etik değildir o halde.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
yeni site tanıtımlarını sonradan söyledi ilk mesajında yazmamıştı konu ondan buraya geldi senin forumuna gelip post kasılsa başka site hakkında küfür yağdırmazmısın ?

X

Xman

Misafir
İzin verilen siteler diye açıklamış sonradan uzatmanın anlamı yok + ben hiçbir şekilde kimseye küfür etmem ;)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
ortada idam midam yok meraklanma hocam. şöyle düşün biri senin forumundan konuları alıp başka bir foruma yazıyor bu etik değil peki çünkü %99 umuz aynı şeyi yapıyor ve başka sitelerden kaynak almadan yazıları yayınlıyoruz. Ve biri geldi senin siteden durmadan site reklamı yapıyor ne yaparsın ?

@WPturkiye hocam pardon ama imzayla bunu bir tutuyorsan bu konuya bulaşma sen :)

dostum birincisi ben hiç bir zaman copy-paste yapmadım çünkü hiç bir zaman hit kaygım olmadı. Ayrıca benim sitelerimin forumuna giriş yapanlar bir şekilde başka sitelerden bahsedincede hiç tepkim olmadı. Normal böyle şeyler. Bu forumda hiç sitelerden bahsedilmiyormu? ortaya biri çıkıp bir şey sorsa bende şu sitede aradıgın cevap var desem bu reklam olmuyormu? Yapılacak şeyde bu tarzdır zaten. Aksi halde zaten etik - metik tartışmasına giremeden admin konuyu siler geçer.
Ayrıca başka sitelerden kaynak belirtmeden hırsızlıkla içerik çalanlar bu tarz şeylerede alışmak zorundalar. Hakları olmayan hit sayesinde azda olsa para kazanıyorlarsa bıraksıınlarda diğerleride reklamlarını yapana konular açsınlar...
Bir zamanlar büyük bir geyik vardı büyük forumlar. Lisansı olmayan programı dağıtan adam "emege saygı" isterdi. Oysaki o adamın emeği hırsızlıktı. Çalarken sarfettiği emeğe saygı istiyordu. Komik değil mi?
Benim gözümde aynı durumda 2 konuda.

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar çok duygulandım:)desteğiniz için teşekkürler

ilk mesaj da yazmadım fakat tabi ki yeni site bçlümü olur hadi olmadı duyuru olur.gidip alakasız forumlarda alakasız bolumlerde ben niye duyuru yapayım?
neyse benim eksik bir konu belirtmemden dolayı yanlış anlaşılma olmuş.tüm iyinet sakinlerini saygı ve sevgiyle selamlıyorum...

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
arkadaşlar çok duygulandım:)desteğiniz için teşekkürler

ilk mesaj da yazmadım fakat tabi ki yeni site bçlümü olur hadi olmadı duyuru olur.gidip alakasız forumlarda alakasız bolumlerde ben niye duyuru yapayım?
neyse benim eksik bir konu belirtmemden dolayı yanlış anlaşılma olmuş.tüm iyinet sakinlerini saygı ve sevgiyle selamlıyorum...

Yok dostum zaten akıl var mantık var çok engin zekaya gerek yok yapmak istediğini anlamak için. ben tahmin ediyordum zaten ne yapmak istediğini. Yoksa zaten kalkıp link değişimi bölümüne "adamda bir linkler var girin görün bak www.bilmemne.vs.vs" gibi bi başlık istemediğini ;)...
Neyse umarım aradıgın yardımcıyı bulursun kısa zamanda

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5