İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forumlarınızı acilen elden geçirin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
P

php12.com

Misafir
Adsense tarafından yakın zamanda yapılacak yeni bir "bad words" scande birçoğunuz adsense den banlanabilirsiniz. Forumlarınızda küfürlü mesajları silin. Hemde acilen.

sLieS[dot]neT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kamufle edilmişler ama..

Bazılarına göre "klawye" sözcüğü de küfür sayılabilir, nerden bilebilirz googLenin hangi keLimeleri küfür sınıfına koyduğunu?

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanmıyrum böyle bir şey olabileeğini yani o kadar işin içinde küfüre hayır kampanyası neden başlatsın ki..

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Direk o.ç demeyein yeter.Forumtrde o kadar mesaj var.Hepsinin tek tek mi kontol etcek??

G

Gencadam

Misafir
"bad words" olarak nitelendirilen kelimeler sadece küfür değil. Bir ara forumda bu kelimeler verilmişti, epey polemik oluşmuştu. Google'daki banlı kelimeler de "bad words" içine giriyor. Hatırlayan var mı?

P

php12.com

Misafir
google türkçe policy ve rules'da "küfürlü" kelimesi geçiyor. bir bakın isterseniz

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kuyuya yine tas attilar :) bu google turkiyedeki webmasterlara askerlikmi yaptiriyo ne :)

P

php12.com

Misafir
kuyuya taş atmadım. google ingiltere bürosu kaynaklı bir uyarıydı. dediğim gibi uymak uymamak tamamen size kalmış.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkçedeki bazı kelimelerde argo'ya giriyor ne yapıcaz ki bu durum karşısında mesela 'eksik' toplayarak' bunları nasıl elden geçirebilecek ki gokıl :confused:

donanimmerkezi.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google in türkçe kelimeleri bad words grubuna eklemesi herşeyde olduğu gibi uzun sürecektir. Öncelikle ingilizcede küfüre giren kelimeleri varsa temizlemek. php12 uyarı için teşekkürler. Bu tür kelimeleri sansurleyim bugün :)

GeneraL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Ben OyLe Bişey oLcagını Sanmıyorum. Türkçe DiL Yapısı Buna izin Vermez.

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya kardeş çok saçma bir şey olur mu böyle şey ya , türkçede ki bi kelime ingilizcede küfür oluyor ingilizcede ki türkçede bunun ile nasıl başa çıkacaklar hem adama ne ki küfürden , en fazla absürt içeriğe izin vermez..

P

phoenix

Misafir
php12.com' Alıntı:
kuyuya taş atmadım. google ingiltere bürosu kaynaklı bir uyarıydı. dediğim gibi uymak uymamak tamamen size kalmış.
bence kuyuya bir tas, "google ingiltere burosu" buda sabah sabah ufak bir tebessum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5