İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

forumselcuk'u protesto ediyorum.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
arkadaşım ben msn den adama teklif verdim kabul etti bunda protesto edilecek bir durum oldugunu sanmıyorum

iyi çalışmalar

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
açık artırmalı birteklif bu ve eğer ortada bir teklif varsa diğer kişilerin de bu tekliften haberi olması gerekir..

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Buraya yazıyorsun başka teklif olmazsa anlaşırız diye ve sonra saat 12'de 12 Ytl veren birisi ile anlaştım diyorsun.12 ytl ye anlaştıgın kişi kim? Eğer forumdansa niye buraya yazmıyor 12 ytl teklif ettim diye...

Arkadaşa teklifi 11:45 dolaylarında verdim ve verim alırsam devamlı çalışabilecegimiz belirttim ayrıca kimse verecegi fiyatı yazmak zorunda değildir ben arkadaşa özelden teklifi sunarım ister kabul eder ister kabul etmez, ama şu konuda haklısın saat 12 ye gelmeden önce arkadaşın bir teklif aldıgına dair buraya yazması gerekiyordu ayrıca bu kadar büyütülecek bir olay değil o arkadaş olmaz başkasından teklif alırsın bu kadar takma kafana ;)

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dogru soyluyorsun tabi ki olur veya olmaz..demek istediğimi anladıysan ya da anlatabildiysem sorun yok...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5