İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ForumSitesi İçin Sponsor Arıyorum

Doushx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle forumunuzda Hostins Sponsorları İle ilgili bir bölüm bulamadığım için buraya açtım yanlışım varsa kusura bakmayın

Domain: www.forumsitesi.com
Tekil:1000+
Pr:0
Fpr:4
(En son baktığım Değerler)
-->Mesaj:19430 civarı
-->Üye:5000 civarı
-->Aktif Üye: 2001 civarı

Arkadaşlar ben bu işe başlarken AkorSitesi.Com un sahibi bana yardımcı oldu kendi serverında yer verdi. Ama artık BW yetmiyor. Artık Mehmet abiyede ayıp oluyor ikide bir bw yü yükseltmesini istiyorum Sitem: Cumartesi Pazar Kapalı Kaldı Son Salı biraz toparlandı Çarşamba tekrar Kapalı.Banada çük büyük zarar oluyor. Sponsor olmak isteyen arkadaşların cevabını bekliyorum [email protected]

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En azından ne gerektiğini, PHP/ASP vb yazsaydın keşke..Özel mesajla msn adresini gönderirsen akşam yardımcı olmaya çalışırım.

D

Dejin

Misafir
BW sorunumuz olacagini sanmam.
Baslangic icin 100 GB bw hakki verebilirim.

Fakat alan olarak ne kadar alan istiyorsun? 100 mb ya da 250 mb yeterli olur mu?

Msn e ekledim. cevabini bekliyorum

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
100 mb çok bile gelir bant ise oda fazlasıyla yeterli kullandığı kodlama php ... forum vbulletin ve siteye bakmanız yeterliydi diye düşünüyorum bu ayrıntı için...

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SargeT' Alıntı:
100 mb çok bile gelir bant ise oda fazlasıyla yeterli kullandığı kodlama php ... forum vbulletin ve siteye bakmanız yeterliydi diye düşünüyorum bu ayrıntı için...

Cevap yazmadan önce

509 Bandwidth Limit Exceeded
hatası veriyordu.Şuan ise

Sayfa görüntülenemiyor
diyor.

@Doushx, msn adresini göndermemişsin.2 saat içerisinde online olacağım :)

D

Dejin

Misafir
sayet sayfayi gorebilseydim -sayfa goruntulenemiyor hatasi veriyor- sormazdim.
Gerekli alan ihtiyacinizi soyleyin 100 GB trafik hakki vereyim hemen. Sorun olursa trafik hakki artirilir. Alaninizda 250 mb a kadar cikarilabilinir -simdilik icin ileride daha fazla ya da cikabilir ama bu limit altina inmez-

msn : [email protected]

msnde bekliyorum. Dilerseniz goruselim.

BirPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biz msn'de görüştük fakat daha karar vermediklerini ve yarın akşam cevap vereceklerini söylediler.

Doushx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemde vbulletin forum kurulu aylık yaklaşık bw kullanımım 35gb civarı msn adresim konuda yazıyor ama [email protected] ekleyin görüşelim

Doushx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gerekli sponsoru bulduk sivashost a teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5