İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

forumtr kapanmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.forumtr.com kapanmış yazık oldu turkıyenın en buyuk forumalrından bırısıydı oyna fılan geldık yazmış lısansları ıptal edılmış ılgınç...
açıkcası uzuldum ama

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok güldüm ya

kıçıkırıklar altına bu forum forumtr için özel yaptırılmıştır yazıyordu buda size KAPAK olsun mucuxx

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet sanırım coprıng den çkan sorun bana mail gelmıştı onunla ılgılı ılk lısansı alırken uyarıyorlar :)

F

Forumes

Misafir
ne Olursa olsun Okadar emekleri Boşa Gitti.

Bende Kendi Adıma Geşmiş olsun diyorum.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
İngiliz Oyunu

Dünyanın 2. En Çok Ziyaret Edilen Forumu haline gelen ForumTR'yi çekemeyen İngilizlerden müthiş alçaklık. Vbulletin hiçbir uyarı yapmadan ve ücreti bile geri iade etmeden, onbinlerce lisanssız forum dururken, vbulletin'in en çok reklamını yapan ve 4 lisansı bulunan ForumTR'nin 4 lisansını birden iptal etti ve başka lisans alamayacağımızı bildirdi. Dünya'da eşi ender görülür bu İngiliz alçaklığı bununla da bitmedi, server firmasından ForumTR'nin kapatılmasını istedi, şu an bu nedenle yayın yapamıyoruz. Hiçbir neden olmadığı halde, ısrarla neden belirtmiyorlar da, sırf Türk'leri çekemedikleri için, alçak İngiliz'lerin oyununa geldik. Fakat değil Vbulletin dünyadaki hiçbir alçak Türk'leri durduramaz, Vbulletin olsa da olmasa da Dünyada 1. olacağız bu da Vbulletin alçaklarına kapak olacak. Forumu invision'a en kısa zamanda çevirip, tekrar yayına gireceğiz. Avukatlarımız konu hakkında uğraşıyorlar fakat server firmasından kapatma geldiği için invision'a geçmeden yayın yapamayız, elimizde olmayan bu alçakça kesintiden dolayı sizden özür diliyoruz.

ForumTR

ilginç vallla lisansı ödenmiş forum nedne kapanır kurallara uygun olmayan içerikmi yayaınaldıalr acaba

H

hostcu1

Misafir
abi Yalan Yaa O Sitenin Sahibi Zaten Sahtekar Bi Insan Vardir Kesin Bi Numaralari Ayrica Hak Yerini Buldu Işte Kurtadam Database çalarak Iş Yaparsan Böyle Olur

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vbuölletınden lısansı aldıkdan sonra şunu bunu yayınlayamassın diye bir şey yok,
adamalrın tek ıstedığı

Powered by: vBulletin Version 3.0.6
Copyright ©2000 - 2005, Jelsoft Enterprises Ltd.

Bu scripti bız yaptık bu kalacak bunu değiştirmıyeceksın dıyorlar, onalr oraya bızyazdırdık ozel filan tarzında bir şeyler yazmıştı nedenı sanırım odur,
Bu arada adamalr kurtadam db sını çalmadı beraber yaptılar bu işi...

H

hostcu1

Misafir
çalmadımı biraz detay verimisin nasıl beraber yapıyolar

V

varyemez

Misafir
Bilmeden yorum yapmaya ne kadar müsait boş beleşsiniz ya adamın sahtekar olduğunu nereden biliyorsun sen ya tanıyormusun?Ben yıllardır onlarla çalışıyorum ve hiç bir yamuklarını görmedim sorun dahi yaşamadım.Kurt adamın kadrosuyla birlikde başladılar işe ve anlaşmazlıkla ayrıldılar ve dbde kendi emekleride olduğu için kullandılar.Boş konusmayalım.Dünyadaki en yüksek hite sahip bir turk forumu kapatılıyor ve sen sewiniyorsun ben senden süphe duyuyorum...

S

SoruForum.Com

Misafir
walla bende vbulletin kullanıyorum kurallarıda gayet iyi okudum anladığım kadarıyla bunlar ***** vbulletin yayınlamışlar sitede mutlaka biride şikayet etmiştir başka türlü kapatamazlar

T

turkgenc

Misafir
bence bu is reklam kokuyor :)

"reklama ihtiyaclari mi var?" demeyin. mesela ben o siteye hic girmezdim, bugun girdim :)

alin size reklam...

ama soylediklerinde hakliysalar da tabi ki vBulletin'in yaptigi tam bir adiliktir.

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumtr son zamanlarda oldukça iyi bir seviyeyi yakalamıştı. Abazalar başka yere gitti.Öyleki absürtu taşıdılar, siyasi yazıları engellediler vs. Ama serverları çok yavaştı. Geçmiş olsun diyorum. Umarım kimsenin başına böyle bişi bir sdaha gelmez.

E

eXTRa

Misafir
Arkadaşlar Forumtr kapanmadı, vbulletin tüm türk sitelerine yaptığını ve yapacağını yapıyor :) yakında iyinet ide kapatacaklar söylemedi demeyin.. ibp ye geçip aynen devam edecek forumtr. türkleri bitirmek okadar kolay değil.. Sahtekar dolandırıcı v.s. yazanların yaptıkları işlere bakmak lazım.

Yakında herkes anlıcak özellikle webmaster arkadaşlar, ingilizler hepinize el atacak. saygılar..

Not: benim 3 forumumu bu nedenle iptal ettiler. neden olarakta, forumların içindeki kaynak kodları oynanmış gibi saçma birşey söylediler. Büyük ihtimallede aynısını forumtr ye yaptılar, sonrada turkforuma sonrada kurtadam a yapacaklar merak etmeyin :)

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadasım bir seye itirazım oalcak ben kurtun forumuna da uyeydim forumtrye de uyeyim ama bilmediğin bisey var, forumtr kurtadamın dbsini çalmadı zaten bu takım olduğu gibi yine kurtadamda yönetici ve moderatörlerdi bi anlaşmazlık oldı db yi baska bir servere aktarıp yollarına devam ettiler. ben lforumun kapankmasına üzüldüm epey güzel bir forumdu bence suan alternatifi de yokö. umarım en kısa süerede açılırlar....

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Copyright yazısı ile alakası yok. Sende parayı bastırırsan copyriht yazsını istediğin şekilde değiştirirsin. Ama bence vbulletinin w.a.rezini sitelerinden yayınladıkları için böyle olmuştur. Ayrıca yeni servera geçebilerler. Çünkü dosya,resim hizmetlerini kapatmışlardı.

O

orhanbaba

Misafir
İnşallah kısa sürede script değiştirilip devam edilir. Seveninin de sevmeyeninin de olması doğal, ama doğal olmayan olaya hınçla yaklaşmak. Forumun sahibine vs'sine kötü söz söyleyip, acımıyorsanız, bari üyelerine yapmayın, bir sürü üye sevdiği siteden ayrı, siteye saygınız yoksa bari üyelere olsun. Irc'de vs'de bir sürü insan kan ağlıyor.

nonamez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kapanma sebebı forumda ılegal vbuleltın yayınlamaları .Lısans almıs .Son gunlerde cıvıtmıslardı herseyı maddıyata dökmuslerdı.bu yuzden uzuldum dersem yalan olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5