İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forumumuza Konu Açan Arkadaşlara ödeme Yapacağız

FullVersionGames

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Merhaba,
Oyun ve Program üzerine yeni forum sitemiz açılmıştır.
Forumumuzun teknik altyapısı ve kadrosu sağlamdır.
Moderatör alımıyla birlikte, belli bir ücret karşılığı forumumuza konu açacak üyeler de alınacaktır.
Moderatörlük isteyen arkadaşlar forumda yetki sahibi olacaklar fakat belli bir ücret ödeme söz konusu değildir. Paralı üyeler ise konu başına 0,02 TL olarak ücretlendirilecekler. Fakat yetki sahibi olmayacaklar.
Yetki yerine kendilerine has rütbeleri olacaktır. Paralı üyelerin konuları, yetkililerce onaylanıp yayına alınacaktır.
Ödemeler Paypal ile yapılacaktır. Ödeme alabilmeniz için en az 1000 konunuzun (20 TL) olması gerekmektedir.
Forumu ziyaret etmek için tıklayın
Başvuru yapmak ve konuyla ilgili daha detaylı bilgi almak için tıklayın

FullVersionGames.Net Yönetimi

serdarozkan41

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forum çok dar bence biraz düzelt şuan giren kör olur tasarımcı zaten kesin ölmüştür alt yapı sağlam demişsin kimseye sormadın mı kardeşim tasarım için bu ne diye konuyu baltalamak değil ama senin iyiliğin için sitede özgün içerik istiyormuşsun okuduğum kadarıyla önce insanların girdiğinde gözünün bozulmayacağı bir tasarım kullan bol kazançlar iyi çalışmalar..

FullVersionGames

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeşim yaşına veriyorum yazdığını. Kendimi bildim bileli vbulletin forumlarım olmuştur, hatta başkalarının kurulumlarını da yapmışımdır. İçerik ve temayı da halledip birçok kişinin görüşleri alındı. Hepsi de beğendi. Tabi arada senin gibi çürük çıkabilir, normaldir.

analogfikir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kardeş ***** değil demi ***** sitesiyde yapmam ayrıntılar pm atabilrsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5