İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Forum'un En Guclu WIKI Calismasi! 24K WIKI + WIKI'lere 40K Blog

paulshamp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forum'un En Guclu Wiki Backlink Calısması!!

* Google PR Kazanimi
* Arama Motorlari Uzerinden Gelen Organik Hit Artisi
* Google TrustRank Kazanimi
* Anahtar Kelimelerde Yukselme
* Alexa Siralamasina Direkt Etkili

Muhtesem Wiki Piramidi!!

*PR8-PR0 Arasi 6000 Wiki Sitesi Tanitim x 4 URL = 24.000 Wiki Backlink!!

*Backlink Aldıgınız Wiki Sayfalarına 40.000 Blog Backlink Calısması!

*40.000 Blog Backlink ile Guclenmis Muhtesem Wiki Backlinkler

*Dilediginiz Sayıda Anahtar Kelime Ekleme Imkanı!!

*4 Url Ekleme Sansı!!

*Paravan Bloglariniz, Guclendirmek Istediginiz Alt Sayfalariniz, Video Backlink Aldiginiz YouTube Sayfalariniz Icin Mukemmel Bir Calisma

*5 Gunde Ayrıntılı Rapor ile Teslim!!

*Muhtesem Fiyat Sadece 40 tl!!

Odeme

Paypal
Bilyoner

Kaan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Aşırı yüklenmek siteyi sandbox ve bomb'a sokabilir yanlız bu kadar çok eklenmesine açıkcası ben karşıyım. Hani birilerini mağdur etmek yada sıkıntıya sokmak'dan ziyade yapılan işe her zaman saygım illaki'de var fakat bir kez daha düşünmemiz gerekmiyormu acaba ?

paulshamp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam bu biraz Deprem oldurmez, curuk bina oldurur mantigindadir. Backlink oldurmez, yanlis yonlendirilen backlink oldurur. Konuda da belirttigim uzere url ve anahtar kelime siniri yoktur. Bu ne demek oluyor; mesela bu calismayi ana sitenize link veren paravan bloglarinizda kullanabilirsiniz demek oluyor, bu calismayi alt sayfalarinizi guclendirmek icin kullanabilirsiniz demek oluyor, bu calismayi Youtube sayfanizdaki videolarinizi Google'da ust siralara tasimak icin kullanabilirsiniz demek oluyor..Guvenli ve basari garantili calisma sistemleri bu sekilde cogaltilabilir..

Yani sadece rakkamlara bakip ooo bu siteye zarar verir demek biraz onyargili bir karardir hocam..Dogru kullanildigi zaman butun backlink calismalari faydalidir...

Bana bu aciklamayi yapma sansi verdiginiz icin ayrica size tesekkur ederim..

paulshamp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Calisma yapilmis ve rapor zamaninda teslim edilmistir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5