İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

forumunuz canlanır yakında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ticaretim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
3 harfli büyük bi bi forum sitesi var saldırıdan kapandı
sizin forum iyi iş yapar artık

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
akşam açıktı, yönetim fes edildi ama anlamadığım kısım zaten siteyi hekleyen kişi amacına ulaştı. şimdi kim saldırıyor acaba? radmin, saldıran ve hekleyen kişinin banını açıp her istediğini yerine getirdi. garip!!

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet canlanacak çoğu kişi buraya kayacak ora karıştı baya yalnız site satışı da tam buna denk geldi hadi hayırlısı :)

captain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
akşam açıktı, yönetim fes edildi ama anlamadığım kısım zaten siteyi hekleyen kişi amacına ulaştı. şimdi kim saldırıyor acaba? radmin, saldıran ve hekleyen kişinin banını açıp her istediğini yerine getirdi. garip!!
tam bir muamma konusu şimdide google.com a yönlendirilmiş

Xoxxax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam ben geldim üç harfli büyük forumdan:) çekilmiyor artık işimizi icraat edemez olduk. iyinetin eskilerindenim zaten daha da artar talep şu an iyinet'e...

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben tam olayları anlamaya çalışıyodum ki yönlendirdiler. Yalnız bu kadar tehdide boyun eğip adamların her dediğini yapmak akla hayale sığmıyor. Yönlendirme işi saldırıdan olmayabilir dosyaları temizlemeye çalışıyorlardır yada açıklarını kapatmak link atmışlardı en son :)

ticaretim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
site düzeldi ama konular eksik
neyse biz burdada işimizi yapıyorus ordada
isterim ki burasıda canlansın

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
şimdi bir blogda okudum da. casey forumu heklemiş yine, virüs filan koymuş. eski adminin konuşmalarını filanda koymuş ama ben görmedim. 2 saat kayboldum ortalık karışmış :p

demek ki casey in tüm istediklerini yapmamışlar ama boğun eğmişdi radmin. akşam belliydi her dediği olmuştu caseyin.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu tür durumlar forum ile ilgili durumlar değildirler. Biz bu tür saldırıları kınıyoruz.(Her nereye yapılırsa yapılsın) Bu konunun burada açılması yersizdir. Lütfen bu veya benzeri konuları tekrar IYINET Forumlarına açmayınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi