İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fotokopiiiiiii ?

cagdaswoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Pending Delete olan ve bende kalan Fotokopi.N3t domaini hakkında görüşleriniz nelerdir.?

.info uzantısı için 500 usd istiyorlar...

Fotokopi.N3t
Expiration Date: 2008-06-10
Creation Date: 2000-06-10
Last Update Date: 2007-06-15

Tarihlere bakmayın Sonuç olarak domain Drop

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Diğer forumda da görmüştüm bu mesajı ama karşılık yazmak buraya kısmetmiş.

Domain e 60 $ vererek backorder yapmak çok göründüğü için ucuzundan GODADDY backorder yaptım - haliyle o da alamadı.

Fotokopi.C0M daki gibi bir site yapılabilir.

Benim tavsiyem "fotokopi merkezleri hakkında baskı çeşitleri - fiyat - adres vs. bilgilerin yer aldığı bir kaynak site yapmak" yönünde olur.

T

trgy

Misafir
Ben olsam fotokopi makinesi satardım o domain üzerinden. Güzel domain ve işe yarayacak bir e-ticaret domaini olarak görüyorum.

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Ben olsam fotokopi makinesi satardım o domain üzerinden. Güzel domain ve işe yarayacak bir e-ticaret domaini olarak görüyorum.

Fotokopi makinesini kırtasiyecilerin netten alacaklarını düşünmüyorum.Zaten büyük bi cihaz ayrıca cok sık arıza yapar.Teknik destek alacakları real bi kurum&kişi lazım..

T

trgy

Misafir
Fotokopi makinesini kırtasiyecilerin netten alacaklarını düşünmüyorum.Zaten büyük bi cihaz ayrıca cok sık arıza yapar.Teknik destek alacakları real bi kurum&kişi lazım..

e-ticaret te illaki senin yapman gerekmiyor anlaşırsın bir firmayla site bu dersin onlar teknik destek vereceklerdir zaten. :)

cagdaswoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Firikleriniz gerçekten çok güzel ... Zaman neyi gösterecek bilmiyorum ama 2 günden bu yana domain 6 teklif aldı.

Aceleye gerek yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5