İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Frame Sayfa Kullanma

G

gencturk1453

Misafir
Merhaba ,
Sitemde Google reklamlarını sayfamda gösterebilmek için frame sayfa kullanıyorum.Bu ne kadar yasak bir bilgim yok.Adsenseye sorun gönderdim hala cevap gelmedi.Sizler bu konu hakkında neler biliyorsunuz.
Kullandığım Framenın Adresi : http://reklam.turkceforum.gen.tr/160x600
bu şekilde...
YORUMLARINIZI BEKLİYORUM!

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
içerikle alakalı olduktan sonra bir sakıncası yok. mesela içeriğin çiçekle alakalı ise, bilgisayar reklamı çıkartman yasak. onun dışında istediğin gibi kullanabilirsin.

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hmm bende tam bu soruyu soracaktım iyi oldu bende frame kullanayım ozaman zaten 2 reklam koyunca cıkmıyo başka turlu

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
gencturk1453' Alıntı:
mesela ben ne türk reklamlar çıkartabilirim google benim forum sitesi var
www.turkceforum.gen.tr
örnek verebilirmisin
onu reklamlar kendisi belirliyorlar.Arkadaşımızın demek istediği ; kodun olduğu sayfada belirli reklamları çıkartmak için kelime eklemesi, sahte kelimeler, sahte linkler yapmamandı.Sen kodunu koyup, kendi işine bakdığında zaten konuylu ilgili reklamlar otomatikman çıkacaktır.Ayrıca google kodunu koyarken adsense hesabında iframe içinde kullanacam diyerek kod alırsan, sana özel kod verecektir.Bu sayede sanırım için dahada rahat edecektir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5