İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

frame sayfasında adsense

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu tip sayfalarda tavsiye ve bağlantı birimi kullanılabilir, içerik reklamı uygun değildir.

- Yukarıdaki örnekler için söylüyorum, frame kullanan her sayfa için değil, içerik reklamı kullanmanın şartı sayfanın içerik tabanlı olmasıdır, bu örnekler geçiş sayfaları içeriği yok.

Y

yaBgu

Misafir
teşekkür ederim mehmet

mantıklı yaklaşım yalnız bununla ilgili bir madde var mı acaba google adsense'de yani bu yorumu nereden yola çıkarak yaptınız beni aydınlatırsan sevinirim

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İçerik tabanlı olmayan sayfalarda içerik reklamı kullanılamayacağı, ayrıca genelde "iframe yasak" şekilnde yorumlanan, başka sitelerin içeriğini kendi içeriğin olarak gösteremeyeceğin kuralından yola çıkarak söylüyorum, tabi başka biri başka bir maddeyi bu kılıfa uydurmaya çalışabilir, o yüzden benim yorumum bu diyeyim kapatayım :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5