İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

frame yapilip da cagrilan sayfa hakkinda

M

Maxi

Misafir
Zuhaha..
Vay hain vay. Sonra Pendik'liler öyle, Pendik'liler böyle diolar :D

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
..::aTi::..' Alıntı:
bakın olay farklı iframe kullanacaksanız "Reklam çerçeveli bir sayfada gösterilecek. " solunda bulunan kutuyu İŞARETLEMEMELİSİNİZ. işaretlerseniz iframe içerisindeki yazılara göre reklam çıkar ve hileye girer. işaretlemezseniz ve boş bir sayfaya eklerseniz bu kodu iframe in bir etkisi kalmaz normal içeriğe göre reklamlar çıkar.

O kutucuğu işaretlemezsen, açılacak sayfa o pencerede açılır.. 468*60 lık iframe bölgesinde. Bir dene istersen..

A

..::aTi::..

Misafir
Anadolu' Alıntı:
O kutucuğu işaretlemezsen, açılacak sayfa o pencerede açılır.. 468*60 lık iframe bölgesinde. Bir dene istersen..

anlamadım ? google senin iframe içine koyduğum kodları dışarısındaymış gibimi işletiyor diyorsun ?

ben yeterince denemeler yaptım sanırım bu dosyalar üzerinde ve yazdıklarım haricinde aman aman bişey denk gelmedi

W

w0w

Misafir
Editor' Alıntı:
http://www.gaimover.com/index.php?act=play&id=245
ben buradaki gibi sayfa ortasına reklam koymuştum googleden sabah atılmışım iframeye dikkat edin
Ya sen adamlarin gözünün içine sokmussun ayiptir söylemesi. Iframele bunun alakasi bile yok. Bu tikla ekran yoksa kapanmicak demek gibi birsey. Eziyet çektirmekten baska bisi deil kullaniciya. Atilman son derece dogal bence. Ama iframeden biri atilana kadar(tanidik) ben iframe in yasak oldugunu düsünmüyorum.

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
w0w' Alıntı:
Ya sen adamlarin gözünün içine sokmussun ayiptir söylemesi. Iframele bunun alakasi bile yok. Bu tikla ekran yoksa kapanmicak demek gibi birsey. Eziyet çektirmekten baska bisi deil kullaniciya. Atilman son derece dogal bence. Ama iframeden biri atilana kadar(tanidik) ben iframe in yasak oldugunu düsünmüyorum.

Bak temiz bir iframe ile, "Müzik sitesinden Müzik alakalı iframe, hostingde hosting alakalı iframe" atılanı ben de görmedim. Hep abartan adamlar güme gidiyor. Hatta ismini vermeyeyim, adam sevgi sitesinde otel reklamı çıkartıyor. Hala da çıkartıyor. O pek farkında değil ama favorilere aldım siteyi hergün kontrol ediyorum. Bakalım ne zaman düşecek diye :)

Bir not ekleyeyim. Bir arkadaş yazdı bu forumda.
Iframe ile alakasız bir reklam çıkarsa zaten kullanıcının ilgisini çekmez, reklamlar çıkmaz olur. Reklamlar ilgi çekerse zaten o hedef kitleye aittir. Gibi birşey. Bana mantıklı geldi..

Sonuçta bilgiyi paylaşıyoruz bu forumda. Fikirler tartışılmalı.

W

w0w

Misafir
Anadolu' Alıntı:
Bak temiz bir iframe ile, "Müzik sitesinden Müzik alakalı iframe, hostingde hosting alakalı iframe" atılanı ben de görmedim. Hep abartan adamlar güme gidiyor. Hatta ismini vermeyeyim, adam sevgi sitesinde otel reklamı çıkartıyor. Hala da çıkartıyor. O pek farkında değil ama favorilere aldım siteyi hergün kontrol ediyorum. Bakalım ne zaman düşecek diye :)

Bir not ekleyeyim. Bir arkadaş yazdı bu forumda.
Iframe ile alakasız bir reklam çıkarsa zaten kullanıcının ilgisini çekmez, reklamlar çıkmaz olur. Reklamlar ilgi çekerse zaten o hedef kitleye aittir. Gibi birşey. Bana mantıklı geldi..

Sonuçta bilgiyi paylaşıyoruz bu forumda. Fikirler tartışılmalı.
Soyle diyim sana bende alakasiz reklam çikartiyorum ve mp3 arayan adamlarin otelleri sevdigini anladim :) tikliyorlar çünkü. Ama ben gözlerine sokmuyorum gayet makul bir sekilde koydum siteye iframele otel reklami çikartiyorum. Çek almadan veya atilmadan dogrumu yanlismi anliyamayiz ama dimi? Its worth risking.

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam MP3 sitesinde yayınlamak konusunda başka bir sebepten banlanmak var. Yani sadece iframeden olmayabilir.

W

w0w

Misafir
Mp3 sitesi deil. Mp3indir.net den bahsediyorum bu kadar konusunca soylettin bana :) Ben adsense e alican.org domainiyle kabul olmustum. Daha türkiye kismi yeni açilmisti ve ben oylesine basvurdum. Hiçbir mp3 sitesini kabul etmediler beni ettiler. Site sadece mp3 barindiram php nuke bir siteydi hatirlayanlar olur belki. Sanirim siteye girip bakti nuke olduunu gördü ve çikti adam. Sonra o siteyle para da kazandim ve sonra sattim. Mp3 sitesi sorun çikarmaz sikayet etmedigi sürece bence telif hakki sahibi ama sonuçta benimki mp3 sitesi degil..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5