İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fransız mallarını boykot edelim

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
edelim.

bu listeden sadece danone yoğurt kullanıyordum zaten . onu da kullanmam artık :D

özgürlük dersi veren aptallara bakın hele..

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Yazıklar olsun fransaya birde özgürlükler ülkesiymiş CNN ve NTV de haberleri takip ediyorum ve fransadan utanç duyuyorum.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne çok fransız malı varmış...
Arkadaşlar eminmisiniz bunların hepsinin fransız malı olduğuna,
Sabancıya ait olduğunu sandığım birçok ürün var içlerinde,Ayrıca Philips'de benim bildiğim japon malı olması lazım.
Yoksa fransız ortaklığı olan ürünlerdemi listede?

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Fransız malları

Hepsi Fransız malları ya da Fransız markaları, Philips de bir Fransız şirketi...

Örneğin Carrefour Sabancının ama Fransız markası olduğundan oradan yapılan her alışveriş Fransa'ya yarar sağlamaktadır..

Yuc3L

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir haber kanalının bir haber programında, bu tarz konularda uzman oldugu soylenen, yaşlıca bir adam dedi ki, "biz fransız mallarını boykot ederiz, bu fransaya dokunmaz, ama fransa bizim mallarımızı boykot ederse, bizi tepe takla eder"

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Pardon ama Philips Hollanda şirketi değil mi?
Ben mi yanlış hatırlıyorum, el mi değiştirdi?

http://en.wikipedia.org/wiki/Philips

Evet, Philips bir Hollanda şirketi imiş, yanlış düzeltildi..

bir haber kanalının bir haber programında, bu tarz konularda uzman oldugu soylenen, yaşlıca bir adam dedi ki, "biz fransız mallarını boykot ederiz, bu fransaya dokunmaz, ama fransa bizim mallarımızı boykot ederse, bizi tepe takla eder"

Eğer herkes boykota katılırsa bu Fransa'ya ciddi bir şekilde dokunur

Yuc3L

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wwwxxxyyy :
- herkes dediğin Türkiye ise, zaten adam bütün Türkiye den bahsediyordu, yok eğer başka ülkelerden bahsediyorsan, zannetmiyorum ki Türk'ün Türk'ten başka dostu olsun.

Enis Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mahalledeki bakkalım danone süt ve yoğurtları raflarından kaldırmış. tüm esnaftan bunu bekliyoruz.

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sanmıyorum yapacagini herkez cebini düsünür ama duyarlı ise ona birsey diyemen

Enis Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tüketiciden talep olmayınca satılmayacak ürünün esnafın cebine ne gibi bir karı olabilir ki? zaten mahalle bakkalımız pınar ve yörsan satıyordu.

xayvyax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Siteye ekledim listeye. ii olur. Serefsizlerin yaptıgını elden geldiğince cezalandırmak lazım. Ticaret para bunların HAKKINDAN PARA GELir :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5