İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Free Bloglarda Backlink kasmak

faruk_line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben 55 free blog hesabı aldım.35 i blogcu dan 20 si ise farklı farklı sitelerden.Bunlarda bir sitemin backlinkini kassam yararı olurmu ? Örneğin hergün 4 er 4er eklesem.Ayrıca hergün en az 3 içerik giriorum hepsine.40 ı google kayıtlı diğer 15 i ise içerik giriorum.

webmasterde

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Faydali olur

Fazla baklinten hicbir zaman zarar gelmez eger kendi sayfanda karsilikli link vermessen belki ilk haftada biraz geriye atilirsin ama ikici hafta cok daha ileriye dogru arama motorlarina ilerlersin.
bence faydali olur vaktin varsa hic cekinmeden link al.

faruk_line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fazla baklinten hicbir zaman zarar gelmez eger kendi sayfanda karsilikli link vermessen belki ilk haftada biraz geriye atilirsin ama ikici hafta cok daha ileriye dogru arama motorlarina ilerlersin.

öncelikle tek siz cevap verdiğiniz içi tşk.şuan bi blogumda deneme yapıyorum.
site adı: futbolresimmleri.blogcu.com
İstediğim Kelime: Futbol Resimleri
Sonuç: http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=futbol+resimleri&btnG=Google'da+Ara&meta=

ThornDike

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Söylediğiniz yöntem tamamı ile şansa dayalı, google gibi bir mantıksal yapının böyle ufak şeylere kanması ancak şans olsa gerek. Günümüzde google'n bu yaklaşımları yıkmak için geliştirdiği birçok duvar var ve her geçen gün birçok site bu duvarlara takılıyor.

webmasterde

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Faydasi Görülmustur bol sanslar - suradan buradan link almayin diyenlere önerim zararli siteler disinda nereden alinirsa alinsin bence faydasi vardir. bunu deneyerek faydasini cok görmusumdur.

ruby

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yorumlarınızda " Oynak Bebek Oyunları " veya " Barbie Oyna " örneginde görüldügü gibi başlık yazmaz ve yorumlarınızda sitenin içerigi ile alakadar olursa hiç bir problem olmaz ve PR degerinizi tetikler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5